Total TV (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Kliki -> Total TV (16.3.2012 14:13:06)

Mene pa zanima kako ste zadovolne z TOTAL TV?
A imajo internet tudi?

Sedaj sem pri telemahu pa razen da en kup plačam nimam nič za gledat.




Kliki -> RE: Total TV (16.3.2012 15:55:34)

A nima nobena?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




HHH -> RE: Total TV (16.3.2012 16:10:57)

Mi ga imamo. Osnovnega brez dodatkov. Glede na to, da zelo malo gledamo TV, nam zadostuje. Kakšnih posebnih motenj ni. Opisi - vsebine v napovedniku so nikakve. Manjka nam kakšen otroški program. Disney ima v glavnem same serije za pubertetnike. Za poneumljanje.
Veliko je srbskih programov. Manjkajo pa mi hrvaški.
Vzeli smo ga, ker pač ni bilo druge možnosti.




kajajaka -> RE: Total TV (16.3.2012 18:29:10)

Mi ga imamo - osnovnega in smo zadovoljni, ampak sem prej doma imela telemach in sem bila tudi zadovoljna.
Res pa je, da gledamo res malo televizijo.

Če s telemachom nisi zadovoljna najbrž tudi s totalom ne boš, saj je večina programov enakih (slovenski) ali podobnih. Edino neki športni programi vem da so različni...
Kaj pa bi ti gledala?




Kliki -> RE: Total TV (16.3.2012 18:38:15)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo - osnovnega in smo zadovoljni, ampak sem prej doma imela telemach in sem bila tudi zadovoljna.
Res pa je, da gledamo res malo televizijo.

Če s telemachom nisi zadovoljna najbrž tudi s totalom ne boš, saj je večina programov enakih (slovenski) ali podobnih. Edino neki športni programi vem da so različni...
Kaj pa bi ti gledala?


Mislim nisem zadovolna to je bl s ceno k total Tv je bistveno cenejši imaš pa kot sam praviš skoraj enake programe.




danyy -> RE: Total TV (16.3.2012 19:26:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Mi ga imamo - osnovnega in smo zadovoljni, ampak sem prej doma imela telemach in sem bila tudi zadovoljna.
Res pa je, da gledamo res malo televizijo.

Če s telemachom nisi zadovoljna najbrž tudi s totalom ne boš, saj je večina programov enakih (slovenski) ali podobnih. Edino neki športni programi vem da so različni...
Kaj pa bi ti gledala?


Mislim nisem zadovolna to je bl s ceno k total Tv je bistveno cenejši imaš pa kot sam praviš skoraj enake programe.



Mi imamo Total TV, smo zadovoljni oz.moramo bit, ker druge možnosti nimamo. Interneta njihovega nimamo.




Mimona29 -> RE: Total TV (19.3.2012 22:47:56)

hm nimam ga ,,, kje se ga pa dobi?




Stran: [1]