RE: laserska odstranitev deoptrije (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


jabi babi -> RE: laserska odstranitev deoptrije (16.4.2012 8:10:22)

evo,brez veze da pisem ker je ze zaspančka vse napisala:))))men nebi blo škoda dat niti 5000 evrov tko sm zadovoljna.....sam jst na case se mal meglen vidim.pa ful me je blo strah,sam ni vreden,ker niti za sekundo ne zaboli:))))tud zame je bil poleg poroda moj drugi najsrečnejši dan:))))jupiiiiiii




zaspančka -> RE: laserska odstranitev deoptrije (16.4.2012 8:38:54)

jabi babi, res je super. [sm=smiley36.gif] Pri meni se meglen vid ne pojavlja, me pa občasno malo boli glava, tako, da vzamem Lekadol in je potem v redu. Se strinjam s tabo, da je res vredno vsakega eura!!!




jabi babi -> RE: laserska odstranitev deoptrije (16.4.2012 11:41:25)

no,jst se nimam čist izostrene slike,sam pomoje je to normaln.?!baje lohk traja en mesec.se pa kr precej merkam in sam sam ter tja pokukam na komp in tv.




zaspančka -> RE: laserska odstranitev deoptrije (16.4.2012 14:07:04)

Po moje je normalno, Odvisno verjetno tudi, kakšno dioptrijo si imela.

Ti se še vedno paziš glede tv in kompa? Meni so rekli, da lahko že v soboto gledam TV kakšno urico, pa potem v nedeljo že 3-4 ure (seveda ne v kosu). Jaz sem recimo danes v službi in sem bolj kot ne skos pred računalnikom. Si jemljem pavze vmes pa večkrat si dam umetne solze notri in nimam težav.




jabi babi -> RE: laserska odstranitev deoptrije (16.4.2012 18:01:22)

ja sej men so tud tko rekl da lahko tolk gledam,sam so rekl da je itak bols cimmanj kar je ze logično ane??sej ce mas tako sluzbo poj nimas kej ane?!!men se zdi da je to le poseg in da je bols da oči mal vec počivajo.....




sakuL -> RE: laserska odstranitev deoptrije (17.4.2012 8:57:23)

normalno je da te boli glava in te bolijo oči, če vids meglen, si malo večkrat kapej kapljice, da ne bos imela presuhih oči. Jaz sem imela včeraj kontrolo, en mesec pooperacij, še vedno (hvala bogu!) vidim 100% čist presrečna.

[sm=bravo.gif]

saj pravim, da je zadeva zlata vredna, sam da bo držalo.
Jaz sedaj veliko delam, (že cel čas) z računlanikom po najmanj 8 ur na dan, na teden porabim celo tisto škatlico umetnih solz,... tut oči me občasno se malo bolijo (ker sem za računalnikom) tako da...

ni pa res lepšega kot to, da takoj naslednji dan po operaciji vidis kot kristalno... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




5ra8 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (18.4.2012 12:35:26)

sem zelo vesela ko preberem take odgovore! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

bravo bravo :)





pika tika -> RE: laserska odstranitev deoptrije (18.4.2012 17:36:04)

Pozdravljene!

Tudi sama sem bila ta teden na pregledu v kliniki Svjetlost za lasersko operacijo dioptrije in se odločila, da tudi sama grem. zelo se veselim, obenem pa me je tudi zelo strah. Vendar sem zelo vesela vaših spodbudnih besed. Kot sem lahko prebrala ste vse zelo zadovoljne, kar mi vliva pogum. Prosim napišite tudi v prihodnjih dveh-treh tednih kaj o tem kako vidite, če imate zelo suha očesa, občutek tujka ipd. Malo me namreč skrbi, da je ta občutek "suhega" očesa precej moteč?

Zanima pa me tudi kateri zdravnik-ica vas je operirala v Zagrebu (če mi lahko zaupate)?

Sama grem na opeacijo čez dobre tri tedne.

Hvala za vsa vaša poročanja.




sakuL -> RE: laserska odstranitev deoptrije (19.4.2012 8:02:42)

pika tika: jaz sem po operaciji že več kot mesec dni. V ponedeljek sem opravila pregled, kjer so mi potrdili 100 % vid obeh očes. Kaplaj si sedaj oči po potrebi (ker sedim najmanj 8 ur za računalnikom).

Mene suhost očesa ni nevem kaj motilo, me je bolj motilo to da meje bolela občasno glava.

NIsem pa vzela nobenih drugih zdravil. Na teden sem porabila 1 tisto embalažico umetnih solz. Kapljam si jih (kot sem rekle) še kar, ampak ne tako redno, ponvadi med sihtom , pa po šihtu... [sm=smiley36.gif]

moja dohatrica dol je bila: Alma B...(nekaj...)
če te pa še kaj zanima pa prašaaj.




5ra8 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (19.4.2012 8:12:31)

pika tika...tud jst grem čez ene tri tedne [sm=smiley36.gif]

bila sem pa v ponedeljek na pregledu [sm=smiley1.gif]




diva 4 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (19.4.2012 8:32:36)

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

moja dohatrica dol je bila: Alma B...(nekaj...)



Biščević




sakuL -> RE: laserska odstranitev deoptrije (19.4.2012 13:02:02)

diva 4 , hvala. ta ja[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




pika tika -> RE: laserska odstranitev deoptrije (19.4.2012 16:37:18)

O hvala za vse odgovore:)

5ra8 jaz imam operacijo 11. 5., za uro še ne vem nekje zgodaj popoldan. In tudi sama sem bila na pregledu ta ponedeljek. Če imaš slučajno isti termin bi se lahko skupaj organizirali za prevoz na kakšen pregled ipd. Saj je treba kar velikokrat tj ain nazaj.

No kakorkoli jaz se ze zelo veselim in vsak dan sem vesela, ko berem kako ste tiste, ki ste to že prestale:)

Lp vsem,
Pika




5ra8 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (20.4.2012 9:36:05)


IZVIRNO SPOROČILO: pika tika

O hvala za vse odgovore:)

5ra8 jaz imam operacijo 11. 5., za uro še ne vem nekje zgodaj popoldan. In tudi sama sem bila na pregledu ta ponedeljek. Če imaš slučajno isti termin bi se lahko skupaj organizirali za prevoz na kakšen pregled ipd. Saj je treba kar velikokrat tj ain nazaj.

No kakorkoli jaz se ze zelo veselim in vsak dan sem vesela, ko berem kako ste tiste, ki ste to že prestale:)

Lp vsem,
Pika


jst grem zdej u pondelk spet tja, pa bom točno zvedla kdaj mam operacijo...in ja verjetno bo tudi 11.5 [sm=smiley1.gif]

s kje pa si ti?




pika tika -> RE: laserska odstranitev deoptrije (20.4.2012 22:09:22)


Petra sem iz Savinjske doline.
Mislim sicer, da na operacijo človek vsekakor gre z nekom, ki mu nudi psihično oporo....ampak za preglede po operaciji (čez 1, čez 3 mesece ...) pa se morda da kaj skupnega organizirati....

Lp,
Pika




5ra8 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (25.4.2012 8:27:56)


IZVIRNO SPOROČILO: pika tika


Petra sem iz Savinjske doline.
Mislim sicer, da na operacijo človek vsekakor gre z nekom, ki mu nudi psihično oporo....ampak za preglede po operaciji (čez 1, čez 3 mesece ...) pa se morda da kaj skupnega organizirati....

Lp,
Pika


Seveda se strinjam s tabo...itak pa tisti dan ko si operiran moraš met cel dan zaprte oči...tako da nekoga rabiš poleg.

Jst sm bla v ponedeljek spet tam in imam datum operacije, to je 4.5 :)
Juhej, sem že vsa nestrpna.





sakuL -> RE: laserska odstranitev deoptrije (26.4.2012 11:25:32)

u, 5ra8, to je ze drug teden[sm=bravo.gif]


res služijo s tem, ampak sej je prav, ker je res vredno svojega denarja




sakuL -> RE: laserska odstranitev deoptrije (26.4.2012 11:26:23)

super 5ra8.[sm=bravo.gif]

ma, saj so vredni svojega denarja. [sm=bravo.gif]




5ra8 -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 0:34:07)

wi wi wi

evo mene operirano. prvi občutki fantastični, mi ni žal :)




sfrcafela -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 11:51:48)

Bravo čestitam. Občudujem vse , ki ste imele pogum za to. Js sem bla prejšni teden na pregledu zdej pa se odločam kateri petek bo dan D. Mogoče že ta teden 11.5. Mi katera pove koliko ste imele debelino roženice in kateri postopek ste imele. js imam roženico 515 ne vem že česa in grem na LASIK.




pika tika -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 12:16:53)

Sfrcafela

Ko sem bila na pregledu sem zdravnico vprašala kakšna je normalna debeline roženice in mi je povedala, da je med 500 in 500 mikronov. Tudi sama jo imam tu nekje - 540. Tako, da mi je pojasnila, da je to ok:)




pika tika -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 12:17:46)

pardon med 500 in 600




jabi babi -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 12:53:01)

STRACEFELA takoj se odloč pa bo....če je vse ok,pregled opravljen....NE ČAKAJ!!!!ne bo ti zal ti povem.vse smo prežvele pa boš ti tud...če si odločena da greš ne odlašaj....čimprej tembol...jst sem se v eni uri zmenla za pregled,čez en teden sm ga opravla ,drug dan je že sledila operacija in sedaj sem najbl srečen človek brez očal:))))hahah




sfrcafela -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 13:11:26)

Hvala, sj mam namen juter poklicat pa se zmenit za petek. Mam mal treme ker že od 10 leta nosim očala to je zdaj 22 let pa si ful želim bit brez tk da skor ne morem vrjet da bi lakh bla res brez...nč se javim po operaciji!!!




jabi babi -> RE: laserska odstranitev deoptrije (6.5.2012 15:52:40)

jst sm jh tud imela od petga razreda,pa sem sedaj presrečna....me je blo pa drgač noro strah ampak sem si rekla da grem pa konc,kakšne operacije eni prestajajo,tale je pa povsem neboleča in hitra....PA SREČNO IN JAVI SE,PA NE SE PREMISLT!!!!




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>