ali csd že pošilja odločbe za vračila? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> ali csd že pošilja odločbe za vračila? (29.3.2012 10:46:59)

ali je katera že prejela koliko in kdaj mora vrnit/doplačat za vrtec ?




poli* -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (29.3.2012 11:33:03)

Nam račun za vrtec izstavlja vrtec, zato bodo poračun v plus ali minus naredili v vrtcu. Nam je pa v računovodstvu vrtca obljubila, da bo razdeljeno na nekaj obrokov, sicer bo za večino preveč naenkrat.




Lunca1 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (30.3.2012 7:26:22)

Mi smo že dobili, ker sem brezposelna gremo na manj, drugače pa bi morali plačati več.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (30.3.2012 15:32:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




2sneg13 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 13:31:43)


IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

ali je katera že prejela koliko in kdaj mora vrnit/doplačat za vrtec ?


Misliš, če smo že prejele noce odločbe? Ne. Poračuni se delajo v vrtcih, pri položnicah..



Ni res. če si prej npr. dobival vrtec za plačevat 60€, zdaj pa 100€, si bo csd kar sam naredil poračun z otroškimi dokladi. Jih enostavno ne boš dobil nakazanih,dokler manjko ne bo poplačan za nazaj. In eni bodo res nasrkali, ker odločbe toliko časa zamujajo.[sm=hudicek1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2012 14:00:45)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Najaa -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 14:09:37)

Od kdaj so pa plačilo vrtca in otroški dokladi povezani? [sm=zmeden.gif] Ne morejo oni nam manj OD nakazat, da se bo pokrilo plačilo vrtca. [sm=zmeden.gif] 2sneg13 to si se pa mal zmotila. Poračun se bo delal posebej za plačilo vrtca in posebej za OD.




2sneg13 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 14:18:11)

Jp, moja kolegica je tako dobila.In ni edina taka. Do junija ni upravičena do OD,ker je skočila na 3 razred vrtca. Za nazaj je pa preveč za plačat vrtca. Pri nas dobiš avtomatsko na novo preračunano za OD. Pa sej je nekak logično, da moraš vrnit, pa tudi najbolj enostavno je tako vračanje, se ti ne zdi? Itak oni delajo vse izračune, sami samo posredujejo višino položnice vrtcu.




Doll -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 14:24:16)

Zaradi tega definitivno ni .Joj,joj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]   Za nazaj za njih ni nikoli preveč za plačat.ja je logično da vrneš in tudi moraš vračat tako kot vedno.Ve ste pač vse zamešale in se bodo speti širile takšne govorice




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2012 14:27:35)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




2sneg13 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 14:49:58)

Ja no, če ne verjameš, pač ne verjameš. Sama sem videla odločbo na lastne oči. Kako misliš,da bom pa jaz dobila povrnjen znesek za preveč plačan vrtec za 3 mesece? V 3 mesecih moram dobit nazaj za cel mesec. Samo upam lahko, da dobim položnico s zneskom 0,0 €. Ker jim ne šenkam nič, tudi centa ne.To je njihova malomarnost za zamujanje z odločbami.




Najaa -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 15:04:55)

Ponavadi plačaš vse za nazaj, ne trgajo ti pa od ODja. Še nikoli nisem tega slišala, vidla, nič. Pač plačaš kakor veš in znaš.
Od ODja trgajo, če se ti recimo zmanjša in poračunajo za nazaj in zaradi tega dobiš pol manj ali sploh nič nekaj mesecev.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (31.3.2012 15:59:42)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




end1 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 16:52:16)


IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

Ja no, če ne verjameš, pač ne verjameš. Sama sem videla odločbo na lastne oči. Kako misliš,da bom pa jaz dobila povrnjen znesek za preveč plačan vrtec za 3 mesece? V 3 mesecih moram dobit nazaj za cel mesec. Samo upam lahko, da dobim položnico s zneskom 0,0 €. Ker jim ne šenkam nič, tudi centa ne.To je njihova malomarnost za zamujanje z odločbami.


Ne verjamem, ker ni tako. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]  Če ne bo dobivala OD do junija, je to zato, ker ga je zdaj prejemala preveč. Nima pa to nič s plačilom vrtca. In nikakor se OD in vrtec ne poračunavata med sabo. In kako mislim, da boš dobila povrnjen znesek, ki si ga plačala preveč za vrtec? Tako, da boš dokler se ne bo skompenziralo dobivala položnice za 0,00 eur.. to ne mislim, ampak vem. To je moja služba, valda vem o čem govorim. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



to sicer ni moja služba[sm=smiley36.gif], vem pa da je res tako.

2sneg13 al ti je una teta na CSD slabo povedala, al pa si slabo razumela, ker če bi CSD preračunaval za vrtec, pol bi moral CSD nakazovat vrtcu.




2sneg13 -> RE: ali csd že pošilja odločbe za vračila? (31.3.2012 21:56:53)

ma ni hudič da se bom še enkrat pozanimala...zdej sem pa čist fertik.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stran: [1]