Kri v blatu (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


LittleSun -> Kri v blatu (31.3.2012 14:59:03)

Pri našem 4 letniku sem opazila svežo kri na blatu, je je bilo kar nekaj. "Klobasa" (če se lahko tako izrazim) je bila zelo dolga in široka, vendar ni nič stokal, da bi ga bolelo, ko je kakal. Glede na to, da je sveža kri gre najbrž za kakšno žilico, ali hemeroide? Kaj mislite, imate s tem kakšne izkušnje? Bi morala k zdravniku?




PC Baby -> RE: Kri v blatu (31.3.2012 21:12:45)

Pri nas je bila to intoleranca na kravje mleko in izdelke iz KM. Je pa izvenelo v treh tednih. Je pa imel dobro leto.




Ajra RR -> RE: Kri v blatu (2.4.2012 11:01:36)

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Pri našem 4 letniku sem opazila svežo kri na blatu, je je bilo kar nekaj. "Klobasa" (če se lahko tako izrazim) je bila zelo dolga in široka, vendar ni nič stokal, da bi ga bolelo, ko je kakal. Glede na to, da je sveža kri gre najbrž za kakšno žilico, ali hemeroide? Kaj mislite, imate s tem kakšne izkušnje? Bi morala k zdravniku?


Vprašaj za nasvet pediatrinjo Tino Božičnik, ti bo hitro odgovorila. Najdeš jo tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/tina-bozicnik_42




Sonček in poletje -> RE: Kri v blatu (3.4.2012 10:59:50)

Vsak P bo posumil na hemeroide, počeno žilico ali alergijo na kravje mleko, tako kot si že sama ugotovila.




LittleSun -> RE: Kri v blatu (3.4.2012 13:20:21)

Sem bila pri P, ker ima vodene koze in sem seveda vprašala, pa je rekla, da je zgleda kakšna žilica, če se ponovi naj pridemo nazaj. Ni naredila bog deal iz tega.




katy82 -> RE: Kri v blatu (3.4.2012 15:47:16)

Lahko da je res bila kaka žilica kje,ker je bila sveža kri.Bodi pa pozorna,če bo blato temnejše barve,skoraj črno,kar pa nakazuje krvavitev višje v prebavilih.




Stran: [1]