RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške... (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


caramel -> RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške... (8.6.2012 17:22:18)


IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Aja, še glede flašk - aventove so zanič, ker puščajo po navoju. Smo vedno povsod polivali z njimi, ne glede na to, kako smo jo zatisnili. [sm=zmeden.gif]

Nam se je dogajalo isto. Ker smo uporabljali samo 1, pa še to zelo kratek čas, sem mislila, da sem jo "uničila" s prekuhavanjem. Očitno ni bila moja krivda...




Mojarožica -> RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške... (9.6.2012 16:44:40)

Jaz bi mogoče dodala, da če kombinirate dojenje in flaško, je boljše, da vzamete cuclje iz katerih težko teče in se morajo dojenčki bolj potrudit. Mi smo imeli MAM cuclje, pa sem ugotovila, da je dovolj da samo pritisnejo z jezikom na nebo in samo teče, jaz mislim, da se tudi zato naša ni več hotela dojit in sem si mleko izbriozgovala do 5 meseca.

Vzamite cuclje, ki so daljši (Avent, Tommie)...Če pa so vam MAM flaške všeč, pa grejo recimu tudi avent in NUK cuclji gor, pa meni nobena flaška ni polivala, ko sem cuc menjala




AngelinaJ -> RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške... (10.6.2012 23:57:49)

Glede flaške sem dala priložnost jekleni flaški in sem z njo blazno zadovoljna, ker je osrečila malčka.
Iz same radovednosti sem po googlala in izvedela: http://www.youtube.com/watch?v=WlKDfhj5MTY




zaspancek1 -> RE: Pleničke,kozmetika,dudice,flaške... (11.6.2012 7:27:11)


IZVIRNO SPOROČILO: AngelinaJ

Glede flaške sem dala priložnost jekleni flaški in sem z njo blazno zadovoljna, ker je osrečila malčka.
Iz same radovednosti sem po googlala in izvedela: http://www.youtube.com/watch?v=WlKDfhj5MTY


[sm=jezicek.gif]Potem pa je nisi ravno veliko uporabljaja. Sori, ampak to je pa malo mimo, razen če mi dokažeš, da v njej enostavno meriš količine oz. vidiš, koliko si vanjo sploh nalil. Ko pripravljaš AM je ta flaška totalno neuporabna! Ajd, ok za kasneje, ko imaš v njej npr. samo vodo oz. kak čaj... V glavnem je brezvezna...




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]