Dormeo- jogi vložek (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


susica -> Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 20:43:33)

Pozdravljene
Doma imamo leto dni star Dormeotov jogi, ki je baje zanič.
zjutraj se zbudiš, kot, da je celo noč po tebi vozil tank, malo pretiravam ampak res vsaka kost in mišica te bolita (pa nimam gripe :) ) in sem mislila, da pač mene samo boli, pa tudi parner toži po čisto enakih bolečinah.
Zdaj pa me zanima, če se da to reklamirat ima katera kakšno izkušnjo z tem????
Pa nasploh me zanima kako ste zadovoljne z temi jogiji??
hvala




pebs -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 20:49:04)


IZVIRNO SPOROČILO: susica

Pozdravljene
Doma imamo leto dni star Dormeotov jogi, ki je baje zanič.
zjutraj se zbudiš, kot, da je celo noč po tebi vozil tank, malo pretiravam ampak res vsaka kost in mišica te bolita (pa nimam gripe :) ) in sem mislila, da pač mene samo boli, pa tudi parner toži po čisto enakih bolečinah.
Zdaj pa me zanima, če se da to reklamirat ima katera kakšno izkušnjo z tem????
Pa nasploh me zanima kako ste zadovoljne z temi jogiji??
hvala

Po enem letu? Ne,vem, poklič! Midva imava doremeo in nama ful paše, je pa več različnih. Eni vem,da so čist preveč trdi.




MioBambino -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 20:50:09)

Jaz imam Dormeo vložek, ki je ob pravilni uporabi zaplesnel in so mi ga brez težav zamenjali- odpeljali starega, pripeljali novega.[sm=smiley1.gif]

Kontaktiraj Dormeo.




susica -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 20:53:10)

mislim da je najin memory silver 2+12 in ja star je leto in 3 mesece. pa da ne bo katera mislila da skačemo gor ali kaj takega, nič celo ob vsakem preoblačenju postelnine sem ga obračala tako kot piše v navodilih. tudi nama je na začetku pasal, to zbujenje z bolečinami so se začele kakšna 2 meseca nazaj postopoma in vedno je slabše. res bom poklicala saj je 2 leti garancije pa na pridejo pogledat.




Anonimen -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 20:57:46)

Mi smo ga nabavili za tamalo, zase ga pa nebi kupila, ker imam malo več kot 15kg in sem že preveč negativnih kritik prebrala, da je bila spominska pena že po enem letu deformirana itd.




pebs -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 21:01:38)


IZVIRNO SPOROČILO: susica

mislim da je najin memory silver 2+12 in ja star je leto in 3 mesece. pa da ne bo katera mislila da skačemo gor ali kaj takega, nič celo ob vsakem preoblačenju postelnine sem ga obračala tako kot piše v navodilih. tudi nama je na začetku pasal, to zbujenje z bolečinami so se začele kakšna 2 meseca nazaj postopoma in vedno je slabše. res bom poklicala saj je 2 leti garancije pa na pridejo pogledat.

Se mi zdi,da imava midva tud tega. Res najbolje da pokličeš, če je še v garanciji. Sevede pričakuješ,da za to ceno tud kvaliteto dobiš, ni lih poceni zadeva




Spark -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 21:06:45)

Jaz sem 2 leti nazaja kupila hčerama jogi, mislim da 14+?, pa nevem kaj.
Včasih ko se otroci selijo sredi noči prespim v njihovih posteljah, in sem zadovoljna. Moj mož pa vedno jamra da ga vse boli. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Verjetno je odvisno od posameznika, kako mu paše.
Edino nisem pozorna na obračanje jogija. Mi lahko kdo pove zakaj ga je to potrebno.




susica -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 21:19:00)

definitivno jih pokličem.
glede obračanja pa v navodilih piše, da se ga naj bi obračalo ravno zaradi deformacije, ga je z vseh strani enakomerno obremenjen.




majakla -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 21:58:34)

Mi2 imava ta jogi že 3 leta, ga ne obračava,
(kaj res bi ga naj?), je uspešno prestal moje
prejšnje kile, sem jih imela 60 več, ni pustilo
luknje, zelo zadovoljna oba, tako da mi sploh
ni jasno, ko kdo, kot v tem primeru ti in tvoj,
ni.
Imava pa oba še anatomski vzglavnik in brez
njega ne moreva ...
Aja, pa še sin spi na sredini.

Ne, kaj res bi ga naj obračala?




K_a_t_i -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 22:14:59)

IZVIRNO SPOROČILO: susica

celo ob vsakem preoblačenju postelnine sem ga obračala tako kot piše v navodilih

Na kak način ga pa obračaš? Ležišče ima namreč spominsko peno samo na eni strani - in če ga torej obračaš kot čevapčič na roštilju, spiš vsako drugo rundo na strani kjer ni pene in je ležišče trše.
Obrača se tako, da menjaš smer noge - glava.
Sicer pa so bolečine v hrbtu premnogokrat posledica zanič povštra (jaz imam recimo mehko ležišče in spim na trebuhu - če imam previsok povšter, me potem vse boli).
Nekako ne vidim razloga zakaj bi po več kot letu dni kar naenkrat na ležišču spala slabo. Če ti trdota ne odgovarja, ugotoviš po prvih 14h dneh. Garant!




lotkla -> RE: Dormeo- jogi vložek (10.4.2012 22:28:24)

Po 5 letih sta jogija postala čisto mehka. Ko sem se vsedla na jogi, sem čutila letvice. Pisno moraš reklamirati, potem pride nekdo pogledat, napiše reklamacijski zapisnik. Vse skup je trajalo 1 mesec, a so nama zamenjali jogije brez problemov in vprašanj.
Tako da kar reklamiraj, če nisi zadovoljna.




ajataja -> RE: Dormeo- jogi vložek (11.4.2012 6:43:51)

Mi imamo vsi dormeo jogije že 4 leta in smo zelo zadovoljni,mogoče so zdaj začeli delat slabšo kvaliteto[sm=smiley13.gif].Me je pa zmotil podatek ,ki si ga napisala za garancijo-2 leti mi smo namreč dobili 10 letno garancijo, a je to mogoče spet na novo[sm=zmeden.gif]




susica -> RE: Dormeo- jogi vložek (11.4.2012 10:03:57)

zraven našega je bilo navodilo, da je priporočeno obračanje vsaj na 1 mesec. jajaja obračam ga glave - noge, to mi je jasno da je spominska pena smo na eni strani tam kjer so karbonska vlakna, ne obračam ga kot recimor jogi ki ima letno in zimsko stran. sem jim poslala mail in zdaj čakam na odgovor.
hvala vam




susica -> RE: Dormeo- jogi vložek (11.4.2012 10:05:35)

2 leti je garancije na ta jogi +10 ali 15 podaljšane garancije če si zraven kupil njihovo letveno dno.




lenčy -> RE: Dormeo- jogi vložek (11.4.2012 12:58:46)

'nives.pavelsek@studio-moderna.com'

mi smo dobili ta mail za reklamacije. boš dobila še pošto na dom, kjer ti bodo obrazložili, da potrebujejo slike ležišče in okvaro. mi smo to poslali na mail, kmalu so ga prišli zamenjat brez komplikacij. samo pripeljejo, zamenjajo, starega pa odpeljejo.




gsatalema -> RE: Dormeo- jogi vložek (12.4.2012 15:53:07)

pa imate vi uporabniki kakšne zdravstvene težave, ali samo ker so dobri jogiji? Jaz imam zdravstvene težave in sem bila skoraj trdno prepričana da ga kupim, sedaj pa več ne vem kaj naj[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Pomagajte mi prosim[sm=smiley9.gif]!




lenčy -> RE: Dormeo- jogi vložek (14.4.2012 13:36:32)

js nimam zdravstvenih težav, imam samo rada trdo ležišče, kar dormeo ima.




Stran: [1]