Bučanje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


manna -> Bučanje (18.4.2012 14:25:56)

Tisti, ki hodite v Bučanje (Nerezine) na dopust, ali mi lahko pove kdo ali so hiške, ki niso obnovljene, v solidnem stanju? Ali je res, da ne glede na to kje je hiška, nobena ni prav daleč od plaže? Ali pride konec junija že gužva tko da moraš prav plac iskat na plaži? Ali obstaja kakšen zemljevid hišk?
Hvala...




naja17 -> RE: Bučanje (18.4.2012 20:42:19)

Jaz sem bila lani septembra, je bilo čudovito... Konec junija pa, če greš preden se konča šola, bo po moje ok, pol si pa predstavljam že gužvo, ampak vseeno po moje najdeš povsod plac zase...
Za neobnovljene hiške ne vem, navzven so bile mal slabše pač, so mi jih pa res vsi odsvetovali. No, mi smo šli na koncu v obnovljeni apartma. Vse hiške so blizu, ampak pol je odvisno katera plaža ti najbolj odgovarja, kakorkoli je pa vse blizu, se ne cjaziš po nekem soncu, lepo med borovci...
Jaz sem rezervirala preko PSK Krško in so mi oni poslali načrt in oštevilčene proste kapacitete.




livia -> RE: Bučanje (18.4.2012 21:24:15)

Mi smo bili 2x v drugi polovici avgusta, pa ni bilo tolk gužve.
Vse hišice so lahko dostopne do plaže, po senčnih potkah. Ni daleč.
Hišice so po trimestnih številkah, če ima na začetku 1 je v prvi vrsti. Višja kot je številka, bolj je oddaljeno od morja. Mi smo bili mislim da v hišici okoli 800, pa tudi ni daleč.
Imaš različne plaže in kotičke in ziher boste našli prostor zase.




manna -> RE: Bučanje (19.4.2012 8:12:57)

Najlepša hvala obema. Kaj pa neobnovljene hiške? So v redu, solidne? Saj niso glih kakšni ščurki in polomljene postelje noter a?




livia -> RE: Bučanje (19.4.2012 13:38:33)

Ne vem, mi smo imeli ključ samo od ene hiške. Preko koga boš pa najela?




manna -> RE: Bučanje (19.4.2012 14:34:26)

Mam tri železa v ognju trenutno [sm=jezicek.gif] Ena je od privat familje iz Krškega, sam je garsonjera in je kao bolj daleč, druga je od Lisce in je neobnovljena, tretja je od Perutnine Ptuj ampak so rekli naj pokličem čez 14 dni ko si potalajo termine med zaposlenimi...




GASPERI -> RE: Bučanje (22.4.2012 22:44:36)

zivjo. bi mi katera/kateri lahko povedal kaksen kontakt od oddajalcev teh prostorov...tudi sam se zanimam da bi odsel na dopust na mali lošinj.

hvala. še rajsi kaksna privat druzina

lp




Stran: [1]