Hranjenje in spanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Ursams -> Hranjenje in spanje (4.9.2005 9:56:58)

Mamice lep pozdrav,

Sem mamica 8m in 1/2 starega Marka. Forum prebiram že kar nekaj časa in mi je zelo všeč (veliko dobrih informacij). No sedaj pa se oglašam tudi sama z manjšo težavico.

Mali se je odstavil, bolj kot doji se carta, problem je pa v tem, ker sem jaz te dni zbolela in mislim, da nimam več prav veliko mleka, tako, da ponoči ko se prebudi za dojenje ne dobi dovolj mleak in si lahko predstavljate kakšne volje smo celo noč. Probala sem s flaško in prilagojenim mlekom pa zavrača flaško in mleko.

Za zdaj še nimam nobene prave ideje kaj bom naredila zato mi vsak nasvet pride prav.

Urša in Mark




piščanc -> Hranjenje in spanje (4.9.2005 11:35:14)

če se je odstavil, potem dvomim, da ga manjša količina mleka teži

no pri nas so trenutno zobki tisti, ki nam delajo težave - slabše hranjenje, slinjenje, slabše dojenje...




Pi-kica 1 -> Hranjenje in spanje (4.9.2005 11:37:49)

Menim, da tako velik dojenček ne potrebuje več nočnega hranjenja. Če že mora, mu ponudi ponoči čaj ali vodo. Mojemu sinku ponoči ne dajem ničesar, če se zajoče, mu ponudim dudo in ga malo poujčkam, pa zaspi nazaj. Edino sedaj, ko je prehlajen in ima zaradi dihanja skozi usta suho grlo, mu včasih ponudim malo mlačne vode.
Kaj pa mu daješ zvečer za večerjo? Morda zvečer dobi premalo močno hrano in je zato lačen.

LP

Pi-kica




Stran: [1]