Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tilči -> Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (2.5.2012 19:48:32)

Sina bom morala počasi prepisati iz pediatrične ambulante na šolsko,pa me zanimajo vaše izkušnjein mnenje v zvezi s šolskimi zdravniki v Kranju?
hvala




benika -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (2.5.2012 20:30:07)

To sem jaz zadnjič spraševala eno sestro, ki dela na šolski, pa se nisem zapomnila priimka zdravnice[sm=smiley13.gif] Je pa rekla, da nam otroka ni treba prepisovat, da iz pediatrije sami pošljejo gor vse kartone, ko pa prideš prvič tja, si pa izbereš zdravnika.




Ploha -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (2.5.2012 20:30:24)

Marjeta Kuborič (nekaj podobnega no, ne spovnem se več), sem jo sama imela, pa je bla tiste cajte zelo v redu...




tilči -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (20.8.2012 11:12:29)

še kakšna nova informacija?




kokosh -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (20.8.2012 11:26:01)

Jelka Hostnik. Ima zasebno šolsko ambulanto s koncesijo, v ZD Kranj (samo ne v šolskem dispanzerju).




tilči -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (20.8.2012 16:04:31)


IZVIRNO SPOROČILO: kokosh

Jelka Hostnik. Ima zasebno šolsko ambulanto s koncesijo, v ZD Kranj (samo ne v šolskem dispanzerju).

sem jo že klicala in sva zmenjeni,da septembra prinesem kartoteto k njej




ery -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (27.8.2012 13:48:50)

AHA..potem priporočate Hostnikovo? tudi mene to čaka, pa pojma nimam kam dat otroka..:(




mojcamd -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (5.12.2014 15:14:16)

Ne vpisujete k dr. Jelki Hostnik, katastrofa od katastrofe. Nisem še naletela na slabšo ambulanto. Čakaš 1-2,5h. Nimamo nekih velikih težav z zdravjem ampak vedno napačno postavlena diagnoza. Katastrofa. Oz. odvisno kako se pišeš in ali si samoplačniško.




pokpikica -> RE: Katera šolska zdravnica dobra v Kranju? (15.9.2016 21:08:46)

Mi imamo Jelko Hostnik in ju bom drugam prepisala,ker je katastrofa




Stran: [1]