mobilna hiška v kampu padova (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


jabi babi -> mobilna hiška v kampu padova (6.5.2012 15:48:58)

oj oj letos gremo na dopust v mobilno hiško v ac padova na rab.zanima me če je kdorkoli od vas ze počitnikoval tam in kakšno je vase mnenje nasploh o hiškah,kampu,plaži.....imamo najeto hišico za tri osebe....gremo pa v ze v juniju,tako da upam da takrat se ne bo guzve,ker baje je tam v sezoni noroooo....lp




suzolinka -> RE: mobilna hiška v kampu padova (13.5.2012 12:45:23)

Jaz sem bila pred leti v tem kampu, ampak maja, ko je bil še prazen. Meni je všeč. Glede na to, da greste junija, se nimate kaj bati. Plaža je mivkasta, ki se počasi spušča v globine. Prostora za ležanje je bolj malo, ampak junija dovolj. Mene navdušuje bližina mesta Rab (ki dopušča ogromno raziskovanja). Če imate kolo, ste tam hitro. V kampu dobiš vse, baje so prijazni.
Je bila pa prijateljica lani v tem kampu v hišici za 3 in je bila navdušena. Letos gredo spet.




jabi babi -> RE: mobilna hiška v kampu padova (13.5.2012 13:25:01)

oooo suzolinka pa sem končno dočakala en odgovor:))))hvala ti!!!!!komej čakam da odpotujemo:))))




jabka -> RE: mobilna hiška v kampu padova (29.5.2012 19:11:57)

mi sicer zahajamo v hotel Padova, vendar se velikokrat sprehajamo do kampa. Meni se zdi kar simpatičen, miren, sence je dovolj. Na plaži je velika gužva, je pa primerna za otroke.





jabka -> RE: mobilna hiška v kampu padova (29.5.2012 19:13:03)

DO raba je cca 1,5 km. Po poti si pa lahko izbereš kakršnokoli plažo želiš - betonska, kamnita, pesek ali mivka. Ali ša vzameš vodni taxi in greš na gradsko plažo :) 




jabi babi -> RE: mobilna hiška v kampu padova (30.5.2012 7:49:21)

hvala jabka!mi gremo ze pred sezono ,tako da upamo da nebo gužve.....malo me skrbi temperatura morja,glede na vreme ki ga imamo:))))dve leti nazaj smo bili na rabu v barbatu in je bilo zelo toplo morje,in to isti termin,vročina neznosna.....letos pa...nevem,imamo namen da se bomo hodil kopat v hotel padova če bo slučajno tako.....




lokvanj -> RE: mobilna hiška v kampu padova (7.6.2012 8:37:35)

Pozdravljeni,

mi gremo letos prvič v ta kamp in tudi mi gremo v hišice za 3 osebe.
Gremo pa v juliju, tako da se boste vi že vrnili. upam da napišete vaše izkušnje, ki nam bodo v pomoč![sm=smiley36.gif]




jabi babi -> RE: mobilna hiška v kampu padova (7.6.2012 21:10:58)

z veseljem:))))))




Stran: [1]