zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


smejčica -> zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (9.5.2012 15:20:35)

Hay.

iščem si novega zobozdravnika. Mi lahko svetujete kakšnega dobrega s koncesijo v Mariboru ali v okolici?

Hvala..




mojamura -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (9.5.2012 15:54:56)




IZVIRNO SPOROČILO: smejčica

Hay.

iščem si novega zobozdravnika. Mi lahko svetujete kakšnega dobrega s koncesijo v Mariboru ali v okolici?

Hvala..
  

dr. Prelog Zvonko v Limbušu v zdravstvenem domu, je pa privat pa ima koncesijo, št:      0599 28 918    

http://www.itis.si/ZASEBNA-ZOBNA-AMBULANTA-ZVONKO-PRELOG-DR-DENT-MED?6043638






tapeta -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (9.5.2012 16:07:27)

Andreja Omerzel-Topalovič, ki ima ordinacijo na Žolgarjevi.




divna -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (10.5.2012 19:27:29)

IZVIRNO SPOROČILO: tapeta

Andreja Omerzel-Topalovič, ki ima ordinacijo na Žolgarjevi.


Ta je tudi moja, ampak nekaj let nazaj mi je bil ful v redu, zadnje čase pa nekako ne več [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

lp




snežinka * -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (26.7.2012 18:35:46)

Ojla.
Dr. Omerzel-Topalovič je tudi moja. Par let nazaj super, sedaj pa... Se matram z bolečinami že nekaj časa in bi tudi rada šla kam drugam. Ima katera še kakšen predlog? V Limbuš pokličem jutri :) Lahko tudi samoplačniško, samo, da bi prišla takoj na vrsto.

Hvala




divna -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (27.7.2012 14:55:50)

IZVIRNO SPOROČILO: snežinka *

Ojla.
Dr. Omerzel-Topalovič je tudi moja. Par let nazaj super, sedaj pa...


Že nekaj časa nisem bila pri njej.

Le kaj je z njo? Res, na začetku super od super, potem pa kot da bi ji bila vse muka. Pa tudi urnik je spremenila v polovičnega....
Torej je še kar isto, ni šlo nič na boljše?
Ker potem bom tudi sama začela iskati novega zobozdravnika.

lp




snežinka * -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (3.8.2012 2:34:33)

Jaz sem bila spomladi pri dr. Topalovičevi in sem čisto razočarana glede odnosa. Zelo slab občutek mi je naredila že parkrat, kot da imam namišljene bolečine. Ker me ni jemala resno, sem sedaj zelo kratko potegnila. In osebno poznam še eno, ki je tudi nezadovoljna.
Ne bom sicer kritizirala, saj je lahko komu drugemu čisto O.K. Ampak sem mnenja, da v današnjih časih, ko imamo možnost izbire, pač gremo tja, kjer nam bolje pomagajo.

Lp




gsatalema -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (12.8.2015 10:57:30)

Je kaj novega z to zobozdravnico?




paceint -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (7.12.2016 12:49:00)

IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Je kaj novega z to zobozdravnico?


Podobna izkušnja - pred leti smo jo celo priporočali prijateljem. V nekem obdobju pa je postal njen odnos do pacientov čisto neprimeren, žaljiv, neprofesionalen. Kar nekaj nas je spakiralo kovčke drugam. Koliko zob je šlo (gre) rakom žvižgat...





zobna vila -> RE: zobozdravnik s koncesijo v Mb ali okolici (18.3.2024 18:06:20)

Se strinjam glede Andreje Omerzel Topalović.Sploh ni prepoznala resnosti moje situacije in je delala nepotrebne posege, najbrž da bi čim več zaslužila v čim krajšem času s čim manj dela.Tisto kar bi bilo treba narediti pa je zignorirala, ne vem zakaj. Njen odnos je skrajno neprofesionalen.Upam, da nam ni naredila kakšne nepopravljive škode. Res mi je žal za vse, ki smo to doživeli. Ostalim pa ne priporočam...





Stran: [1]