AC Lopari ali Rapoća (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


wis -> AC Lopari ali Rapoća (13.5.2012 16:03:57)

Lep pozdrav!
Odločamo se za dopust na Lošinju, kot v naslovu, AC Lopari ali Rapoća. Zanimajo me vaša mnenja, nekaj sem jih že prebrala, starejših, pa me zanima, ali je kaj novega.
Imava 3-letnico, imam občutek, da bi morda bil Rapoća bolj za otroke, vendar sem zasledila, da je plaža majhna, nagužvana, Lopari pa menda nima potke z asprehod do bližnjega mesta, torej hodiš kar ob cesti? A se nam potem sploh splača vzeti zraven poganjalca, se lahko vozi po kampu (ker po cesti pač ne)?
Hvala za pomoč pri odločitvi.




*pujsapepa* -> RE: AC Lopari ali Rapoća (14.5.2012 20:41:28)

Jaz sem v Rapoćo hodila že kot otrok in sem še vedno tam s svojimi otroci. (mamina prikolica[sm=bravo.gif])
Plaža res ni ogromna, ampak je tudi kamp bolj mini, tako da gre. Razen mogoče na višku sezone se meni nikoli ni zdela prevelika gneča. Imam pa raje več ljudi in lahko grem z enim na stranišče, pa ostale kdo popazi ta čas. (sem bila tam sama 1 teden z 2-letnikom, 6 mesečnim dojenčkom in psom)

Letos kamp (eno polovico) preurejajo, tako da trenutno še nihče ne ve točno, kako bo.

Na avtokampi.si lahko verjetno dobiš še kaj več informacij.

Aja. poganjalcev pa mi nismo nikoli imeli s seboj, sta bila preveč divja z njimi ...




Stran: [1]