otroški 2x nakazan (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Brinčika -> otroški 2x nakazan (15.5.2012 12:30:11)

Pred 3 meseci sem odvestila csd o spremembi ttr in jim priložila nov trr za nakazilo otroškega. Sedaj pa že drugi mesec mesec dobivam otroški na star trr mi nakazujejo po stari odločbi, nižji znesek na novega pa višji znesek, tako da sem že drugi mesec dobila otroški na oba računa, prvo sem mislila da že mora bit tako sedaj pa vidim da gre za napako in da so se usekali . Me pače vest , čeprav nisem nič kriva ker gre za njihovo napako in bi jih rada obvestila o tem. Kaj bi naredili vi' Bi jih obvestili o tej napaki? Se pa bojim da bi potem če bi ugotovili da bi ostala več mesecev brez njega zaradi te razlike ker so mi tako nakazovali.




sazi -> RE: otroški 2x nakazan (15.5.2012 12:32:54)

Enkrat bodo ugotovili in zahtevali nazaj. Zdaj ali se pripravi na to, da to ni tvoj denar in ga ne zapravljaj, da potem ne bo tak šok ali pa urgiraj in jih opozori na napako.




2sneg13 -> RE: otroški 2x nakazan (15.5.2012 12:45:50)

Takoj ko bodo ugotovili, boš ostala brez, dokler ne poplačaš.




ajataja -> RE: otroški 2x nakazan (15.5.2012 13:22:55)

Takoj ko bodo napako ugotovili ti bodo naredili poračun in otroškega dodatka ne boš dobila tako dolgo da bo dolg poplačan,zato bi jaz na tvojem mestu takoj javila napako.




Brinčika -> RE: otroški 2x nakazan (18.5.2012 9:30:40)

Sem šla in uredila, tako da bo kot je treba, kar je prav je prav.




evelin -> RE: otroški 2x nakazan (18.5.2012 11:45:20)

Js sem tut dans dobla še enkrat neko čudno vsoto nakazano, pa ne vem kaj so to nardili ?




Stran: [1]