Krst v soboto v okolici Celja (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


brigita23 -> Krst v soboto v okolici Celja (19.5.2012 8:40:22)

POZDRAVLJENE MAMICE

Zanima me kako je z krstom v soboto? Je možno? Ima katera izkušnje v okolici Celja? Mi smo sina krstili na nedeljo in še to je bil možen krst samo 1. nedeljo v mesecu, zdaj pa sem zasledila da so imeli nekateri krst v soboto pa me zanima ali je to kje v okolici celja mogoče. Najlepša hvala[sm=smiley1.gif]




jullie -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 9:02:24)

..kdaj bo krst je odvisno samo od župnika..pri nas je blo včasih možno tudi v soboto, zdaj ko je pa nov župnik pa tudi hoče samo v nedeljo in to v največji gužvi..[sm=zmeden.gif] ..
vprašaš lokalnega župnika za soboto, če pa ne želi pa mu povej, da greste drugam..torej tudi vaš denar gre drugam..[sm=smiley1.gif]




gita10 -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 9:29:01)

vprašaj malo po župniščih. Mogoče je pa kakšen župnik malo pa razpoložen za vse predvsem kakšen mlajši.




lily975 -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 9:40:14)

Pozdrav!Mi smo imeli oba krsta na soboto -ni bilo nobenega problema s tem .Smo pa okolica Celja.




gsatalema -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 11:53:24)

sicer nisem iz okolice celja, pa vendar : svoje otroke smo krstili vedno v soboto in še uro smo sami izbrali [sm=smiley36.gif].
Če pri vas to gre, ali ne, je odvisno samo od župnika. Ampak konec koncev, kje pa piše, da ga moreš krstit ravno v domači fari ?




ajataja -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 15:16:30)

Mi smo tudi imeli v soboto,vem pa da je pri nas možno tudi med tednom pa uro si tudi sam izbereš.Res pa nismo iz celjskega konca tak da ti žal nisem veliko pomagala.




aelail -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (19.5.2012 23:28:17)

Mi smo iz okolice MB pa smo dvakrat imeli krst na soboto tudi uro smo sami povedali, pa ni bilo nobenih težav.




sirček -> RE: KRST V SOBOTO V OKOLICI CELJA (25.5.2012 14:33:24)

Tudi mi smo iz okolice Celja - oba krsta na soboto. Bp. Res pa da v sosednji fari, ampak saj je vseeno.




Stran: [1]