Pomoč za Bambi! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 8:54:27)

Morala sem si izbrati novo ime, ker se nisem mogla prijaviti s starim, ker nimam več istega emaila in tako sem sedaj Bambika...... ja, pa en kup težav imam, zato prosim za pomoč.

Rada bi si dodala tudi slikico, pa si ne znam...... pa tisti koledarček, ki šteje dni do.... tudi ne znam..... saj vem, da sem smotana, ampak pomagajte mi..... Ja pa še album bi si rada dala gor, pa sploh ne vem kako, pa kje je tisti album, ki sem ga imela prej

LP Bambi




anadejka -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 9:09:36)

čau Bambi,kokr vem si slikce še ne morš dat gor,k jim neki ne dela,bo mal kasneje,tist trakec-odštevalnik si daš gor v "nastavitvah" pod "podpis" in sicer ne tistega prvega ampak drugega...PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
Tvoj albumček je pa tam kot prej,na levi strani poglej...moji albumi.

LPA




neni -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 11:11:35)

Oh!
Sem se kar precej ustrašila, veš. Nehaj s takimi!
Koga brigajo slikce, sam da je tvoja pikica pridna in lepo brca.
Lepo jo pobožaj, uf sem se ustrašila.

Neni




biba77 -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 11:29:45)

Tocno tako, neni!

Bambi, od zdaj naprej lepse naslove, prosim!!!




Anonimen -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 11:42:26)

Ja, porčičana kaj pa je narobe s tem naslovom????? Kaj pa če bi zbirala kaj lepega za mojo bebiko




baguSka -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 11:50:09)

bambika svojega albuma nimaš več, lahko pa greš brez problemov pogledat pod tvoj prejšnji nik in ga boš našla - obrni se na RR, če obstaja možnost da ti ga prenesejo
če pa hočeš naložit nove fotke pa greš v moj album na levi strani (pdb kot prej) in naložiš oz. ustvariš nov album in naložiš nove fotke (a ni blo prej isto?)
za slikco bo baje treba še neki časa počakat
koledarčka pa jst ne uporablam tko da pojma nimam

WB




vesnaRR -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 13:19:15)

Bambika oglasi se mi na privat ali na mail pomoc@ringaraja.net da uredimo star nick.

Lp, Vesna




bambi -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 15:53:05)

Uspelo je in sedaj sem zopet Bambi




Anonimen -> Pomoč za Bambi! (5.9.2005 16:15:17)

Juhej, Bambi je nazaj!!





Stran: [1]