RE: JUNIJ start (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


cucaracha -> RE: JUNIJ start (13.7.2012 22:35:04)

Ojla, punce,

mene pa malo motivacija zapušča [sm=smiley19.gif] Sem bila že na 65,5kg, prišla spet na 66,5 (wtf????), padla na 66, potem spet na 65,5, včeraj pa spet 66. Zgleda,da bom morala biti pri hrani vseeno malo bolj rigorozna, ker samo s športanjem in minimalnimi spremembami pri prehrani ne bo nič. Žal.

Kako pa kaj ve?




NočnaLučka -> RE: JUNIJ start (14.7.2012 13:22:00)

Poka za začetek si kupi en ali dva para uteži, potem pa počasi dokupuj naprej. Za enkratni nakup je potrebno kar veliko denarja, vendar imaš to opremo potem za skoz in hitro pride do tega, da je ceneje kot v fitnesu. Doma pa lahko z utežmi komot delaš počepe, dead lift, skullchrusher, crunche... Še eno palico za med vrata za pull up-e in trebušne, pa si zmagala. [sm=smiley1.gif]




Poka -> RE: JUNIJ start (14.7.2012 19:09:55)

V bistvu imam ene dvoročne uteži, ki se jim teža spreminja, ampak sem jih kupial pred leti in ko sem živela v bloku v zelo malem stanovanju sem jih pustila doma bratu... Sem ga vprašala, če jih lahko vzamem oz če kaj dela z njimi in menda dela, tako da sem mu jih pustila... Ko sem pa potem ugotovila koliko stanejo, mi je pa bilo žal :))) OK imam še en e petkilske, ki so mi za večino vaj za začetek pretežke.

Kupila sem si pa utežno žogo, pa je OK. Kolebnico še imam pa orbitrek. Imam Polarjevo uro, ki mi ful prav pride, sam je treba menjat baterijo. Kupila sem si pa Gymboss interval timer in zdaj tečem z njim - mi je ful fajn... Drugače pa, ker mi ful stvari manjka - med drugim tudi ta chin up bar pa dip station bi rada imela - to bom šla delat na trim stezo. Tako da tečem trenutno trikrat na teden, trikrat pa kolesarim - tud v hribe, ostalo vaje - kolikor se da.

Sam za ta drog za vrata nisem ziher... Ta ki se položi na vratni okvir - a se to res ne morejo vrata zlomit? mMi imamo nova, sicer masivna, pri mizarju narejena, sam mi je to tako - ne vem če me bo zdržalo. Mislim da niti ne bi mogla naredit trenutno niti enega dviga s telesom, ker sem še pretežka pa nisem še delal adost drugih vaj. Je pa na youtube fajn opisano, kako to natrenirat...

Delam pa potem kake vaje s pomočjo stopnic, stolov, kavča - [sm=smiley36.gif]




Teya D. -> RE: JUNIJ start (20.7.2012 9:52:22)

IZVIRNO SPOROČILO: cucaracha

Ojla, punce,

mene pa malo motivacija zapušča [sm=smiley19.gif] Sem bila že na 65,5kg, prišla spet na 66,5 (wtf????), padla na 66, potem spet na 65,5, včeraj pa spet 66. Zgleda,da bom morala biti pri hrani vseeno malo bolj rigorozna, ker samo s športanjem in minimalnimi spremembami pri prehrani ne bo nič. Žal.

Kako pa kaj ve?



Najboljše je tehtanje zgodaj zjutraj in to na tešče, najbolje v spodnjem perilu.
Moraš pa vedeti da je nihanje mogoče tudi zaradi tekočin v telesu ( voda, kava...). Tehtaj se enkrat na 14 dni, tako boš imela več motivacije in se ne boš obremenjevala s kg. Sama teža ( številka na tehnici) ni tako pomembna kot oblika telesa. LAhko imaš 70kg pa če telovadiš in imaš srečo da si visoke postave se to sploh ne vidi. Vse je v glavi! Pri nas ženskah pa še toliko bolj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]. Kar pogumno naprej [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] zamoti se s sprehodi, telovadbo, otroci, možem, prijateljicami.... Zakaj se bi obremenjevali v življenju še s tem, tako ali tako je ogromno stvari s katerimi se moramo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].

Želim vam ogromno uspeha punce! Sama tudi gledam malo kako in kaj, vendar vem da ni vredno mojih minut!




Jenny17 -> RE: JUNIJ start (28.7.2012 14:25:07)

Tudi sama sem se odločila, da bo treba shujšat 5 do 7 kg. Sem že večkrat začela, pa vedno obupala in izgubila motivacijo. Zdaj pa upam, da mi bo uspelo. Pišem si, kaj pojem, telovadim vsak dan, izogibam se belemu kruhu in sladkarijam (razen sladoled). Če bi šlo dol pol kg na teden (cca 2-3 na mesec) bi bila full zadovoljna.




cucaracha -> RE: JUNIJ start (6.8.2012 15:45:41)

Živijo,

vidim, da je bolj malo postov tukaj gor. Upam, da tema še ni zamrla. Jaz sem bila 12 dni na dopustu, kjer sem se ful zmuvala, ker sem v kampu nenehno tekala za otrokoma [sm=smiley36.gif], tako da za rekreacijo je bilo poskrbljeno. Prehrana je bila bolj porazna, tako da sem vesela, da sem ostala na 65,5kg. Saj, roko na srce, v kopalkah se nisem čisto nič bad počutila, ker čeprav imam še tiste 3kg viška, se pozna, da je telo bolj čvrsto, in se v svoji koži dobro počutim. Res je, kako je ena zgoraj omenila, da me rešuje velikost (174cm), ampak jaz se hočem izogniti temu, da bi se na izi sprijaznila z dodatnimi kg-ji - dva kilogramčka letos, pa enega še naslednje leto, pa kar naenkrat imaš že tistih 10 kg viška. Bolje je, da se jih sproti znebim, ker potem je vedno težje, ker po 35.letu je že presnova drugačna, pa hormoni verjetno naredijo svoje. Torej, motivacija je spet tu in še vedno stremim k temu, da pridem na 62, 63 kg.

Se tipkamo!




LuLu -> RE: JUNIJ start (7.8.2012 22:11:39)

Pa še tukaj kopiram in vabim:

"Bom še tukaj si dovolila to dati... malo motivacije [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Pa da sestavimo eno hujšarsko RR ekipo. To sem že napisala na temo "Za tiste, ki še..."

"Ejte,
sem gledala Preverjeno in je bila ena tema o laufanju.. da dolgo zgodbo skrajšam... se mi katera pridruži k novemu cilju? Naslednje leto na en organiziran tek? Ali Tek trojk ali DM tek ali Ljubljanski maraton (ali, če katera pozna kak drugi tek - meni vseeno kateri)?
Kdorkoli? Časa je dovolj za vse nas, da se pripravimo. Ampak tokrat zares."


Malo razmislite, pa se pofočkajte, odpremo novo temo in se tam lahko organiziramo. Je kateri zanimivo?"

http://www.ringaraja.net/forum/m_5966709/mpage_1/key_/tm.htm#5966709




Ašika -> RE: JUNIJ start (26.8.2012 20:56:10)

Pozdravljene po dolgem času!!

Pa je šlo 10 kil dol.... jeee right [sm=jezicek.gif] Stagniranje čez poletni dni... ker enostavno pride dopust, pa morje, pa pivička tu pa tam ( pravijo da je ena piva za 2 štručki - ampak prepovedana pijača zame, ker sem baje alergična nanjo... svašta [sm=smiley1.gif]) roštiljanje, dobra knjiga, prevroče za tek in za na bicikel... in pol enostavno konec motivacije. Zbiram novo za september [sm=smiley1.gif]
Drugače pa v juniju sem zgubila 2 kg in jih do zdaj nisem dobila nazaj. Kar tudi nekaj šteje. Včasih si res želim biti tista srečnica, ki se trudi zgubit 2 - 3 kg do idealne teže... in ko pomislim, da jih jaz moram imet 15 manj.... jap.. septembra pa zares :[sm=smiley1.gif]

LuLu tudi mene mika DMov tek za ženske. Drugo leto obvezno. Sem čisto za, da skupaj treniramo za tekaški podvig in skupaj zmagamo [sm=bravo.gif]

In kako kaj ostale?? Upam, da ostale ni zapustila motivacija (tako kot mene), če pa že, pa jo dajmo skup poiskat [sm=smiley36.gif]

lep pozdrav vsem




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]