Laserska operacija (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


babyface -> Laserska operacija (31.5.2012 19:16:52)

Pozdravljeni !
V ponedeljek imam lasersko odpravo dioptrije. Na operacijo grem v Novo Gorico
k dr. Šalamunu. Ima mogoče kdo izkušnje glede te operacije, mogoče pri dr Šalamunu
ali katerem koli drugem zdravniku ?
Hvala za odgovore.
L.P.




morje10 -> RE: Laserska operacija (2.6.2012 21:32:46)

Moja mama je imela pri njem operacijo sive mrene na obeh očeh in je zadovoljna. Sodelavka je imela odpravo dioptrije in je tudi zadovoljna, bivši sodelavec pa ni bil povsem zadovoljen, ker mu ni mogel povsem odpraviti dioptrije.
Toliko vem. Srečno




babyface -> RE: Laserska operacija (3.6.2012 21:00:24)

Najlepša hvala !




Aika77 -> RE: Laserska operacija (18.6.2012 3:30:42)

babyface poročaj o novem pogledu na svet ;)




babyface -> RE: Laserska operacija (18.6.2012 12:22:08)

Ja zdaj je vid veliko bolj oster.Sicer mi dioptrije ni popolnoma  odpravil,pa tudi cilinder je še ostal.
Dioptrija je ostala še minimalna,glede na prejšnjo dioptrijo tako,da zaenkrat lahko funkcioniram brez očal.
Od operacije je minilo pribl.2 tedna tako,da vid še ni dokončen. Naslednji mesec imam kontrolni pregled in takrat bom videla koliko bo dokončna dioptrija.




sakuL -> RE: Laserska operacija (18.6.2012 14:22:44)

jaz sem bla v Zgrebu, so mi popolnoma odstranil dioptrijo in sem že več kot tri mesece po operaciji, pa sem povsem zadovoljna.
nekaj časa je bila prav na dolgo odprta tema (odprla sem jo jaz) kjer je šlo kar nekaj punc iz RR-skupnosti, tja na operacijo , pa te teme sedaj ne nadjem več.

zakaj pa ti niso odstranili celotne dioprtrije?





babyface -> RE: Laserska operacija (19.6.2012 15:24:28)

Saj ne vem,če je to že dokončna dioptrija.  Od operacije je minilo šele 2 tedna. Mi pa verjetno ni popolnoma odstranil dioptrije zaradi stanjšane mrežnice, ki je značilna za visoko doptrijo, kar mi je tudi povedal.
Zakaj si šla pa v Zagreb in nisi tega opravila pri nas *




petea -> RE: Laserska operacija (19.6.2012 15:31:40)

IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

jaz sem bla v Zgrebu, so mi popolnoma odstranil dioptrijo in sem že več kot tri mesece po operaciji, pa sem povsem zadovoljna.
nekaj časa je bila prav na dolgo odprta tema (odprla sem jo jaz) kjer je šlo kar nekaj punc iz RR-skupnosti, tja na operacijo , pa te teme sedaj ne nadjem več.

...



tema še je, samo daaaleeeč nazaj je že: http://www.ringaraja.net/forum/m_5910953/mpage_1/key_/tm.htm#5910953 [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]