OD (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


FORZA -> OD (10.6.2012 9:23:13)

A mi lahko katera pove kako naj nardim glede otroških. Z 30.07.2012 sem sina izpisala iz vrtca. S 01.09.12 pa je starejši sin dijak. Gre se mi za avgust za tistih 20 % in od 01.09.12 pol sprememba spet. Kako naj nardim v avgustu in pol še enkrat v septembru pošljem spremembo. Pa že tko se čaka na te odločbe. Pa kdaj moram sploh dat spremembo tisti mesec al mesec prej?Hvala Sploh nevem kako naj že tko sem letošnjo odločbo čakala kar nekaj časa in sem ostala brez OD zarad poračuna. Ja pa še to julija al avgusta bo tut spremeba ker je mož ostal brez zaposlitve upam da bojo to upoštevali tako, da ne bojo jemal dohodke za lani, tko je blo pred leti ko sem jas ostala brez zaposlitve pa niso takoj upošteval.




petea -> RE: OD (10.6.2012 11:10:29)

zakaj pa ne bi vsak mesec pošiljala sprememb - saj si jih po zakonu dolžna sporočiti

ni tvoja muha, da se bodo zdaj vse zvrstile v nekaj tednih

izplačevali bodo OD po zadnji izdani odločbi in če bo treba, bodo potem pač poračunali razlike v + ali -

kar brez treme!

izgubo službe MORAJO upoštevati takoj; jih nič preveč spraševat, samo obvestit; bodo že sporočili, če bodo potrebovali kakšno dokumentacijo




marinci -> RE: OD (10.6.2012 13:04:13)

IZVIRNO SPOROČILO: petea
izgubo službe MORAJO upoštevati takoj; jih nič preveč spraševat, samo obvestit; bodo že sporočili, če bodo potrebovali kakšno dokumentacijo

Če še prejemaš nadomestilo za brezposelnost ne upoštevajo.
Men je rekla, da ko se mi izteče nadomestilo naj pridem povedat.




friz77 -> RE: OD (10.6.2012 19:39:44)

Ojla žal ti ne znam odgovoriti ,ker kar je nim v dobro vpoštevajo drugo ne,me pa zanima naslednje glede OD namreč se govori,da tisti,ki so sedaj v najvišjem razredu,da ko jim poteče vloga, naprej niti ne dobijo,kaj potem sploh ne rabim odat vloge,ker ,da mi še zaračunajo nekaj za nazaj,mi je ne logično.Hvala za odgovor in se opravičujem ker sem se se vštula.Lp
[sm=smiley1.[sm=smiley1.gif]gif]




Stran: [1]