RE: Marčevke 2009 - 5.del (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


Tulipan12 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 9:16:23)

Tasa kak hendlaš vročino in trebušček? Zatekaš kaj?




Tulipan12 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 9:17:04)

[sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Tulipan12 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 9:19:08)

Evo moji monologi, da ne boš rekla Kokica, da ni nič za brat.[sm=smiley36.gif] Pa da še Persida s svojim romanom mimo prileti, boš kr kako limonado rabila za zraven, da se prebiješ skozi čtivo Marčevk.[sm=smiley36.gif]




MalaČebelica -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:33:58)

Dober dan!

VROOOOOČEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Danes pa res žge. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za vse ki greste na morje. jaz že tudi komaj čakam - mi pobegnemo naslednji teden v petek na kratko...

Drugače nič novega. Vse po starem - skrivamo se notri, ker je zunaj prevroče. Če ima katera čas priti na kaki sladoled, se priporočam [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:39:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro![sm=smiley1.gif]

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap![sm=jezicek.gif] Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....


Jupijej![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] No, pakiranje ni tak zabavno, vsaj meni ne, se mi kr obrača, ko se spomnim, da me jutri to čaka, ampak važen je cilj, ne?[sm=smiley36.gif]


Pakiranje še e zabavno ko greš, pakiranje od tam kjer si več ni zabavno [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]




KOKICA32 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:43:07)


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro![sm=smiley1.gif]

Toliko sem imela za prebrat, da me je skoraj kap![sm=jezicek.gif] Kje ste? V senčki, pa tam ni računalnika ne? Saj je prav tako.

Jaz pakiram....zjutraj krenemo....


Jupijej![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] No, pakiranje ni tak zabavno, vsaj meni ne, se mi kr obrača, ko se spomnim, da me jutri to čaka, ampak važen je cilj, ne?[sm=smiley36.gif]


Pakiranje še e zabavno ko greš, pakiranje od tam kjer si več ni zabavno [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]



PODPIS! [sm=bravo.gif][sm=smiley13.gif]




KOKICA32 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:44:29)

mjjrrrrrrrrrrrrrfddddhhhhhhhhhhhhhhh9


[sm=smiley36.gif]vam je napisala Julija.....joj, sem se sedaj spomnila, ko je še Valentin tipkal poleg mene....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




KOKICA32 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:45:00)


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Evo moji monologi, da ne boš rekla Kokica, da ni nič za brat.[sm=smiley36.gif] Pa da še Persida s svojim romanom mimo prileti, boš kr kako limonado rabila za zraven, da se prebiješ skozi čtivo Marčevk.[sm=smiley36.gif]



[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:45:46)

Tulipanček pa hendlam to jaz,zatekam pa nič ne. Nimam niti časa, sem stalno v pogonu.

Danes sem že posteljnino in pojštre oprala, tak da sonček naj kar sije, da nebomo brez pojštrov vsi spali [sm=jezicek.gif], pa posesala in v kuhni sem si polico že spucala. Aja pa iz pomivalca ven dala. Nardila več kot dovolj.
Za kosilo ima Tomaž kar špagete carbonara, ker je omaka še od včeraj ostala in sem mu dalaj jasno vedet da bo to danes jedo [sm=smiley36.gif], jaz pa si bom neko rižoto pa solatko nardila.. Za druga mi tak ni najbolj.
Sem pa hodla danes Liji po osebno oz sem jo dala delat, da bo te do 10.07 ko greta z babi na morje imela vsaj dokument, da nebo pred mejo ostala [sm=smiley1.gif]. Majo pa navite cene za osebno, glede na to da ji velja samo 5 let.

Čebelica, sem te včeraj klicala, ker sem bila glih pri kolegici ki je tam 300m vstran od tebe doma, sem mislila če sta kje zunaj da bi se na srehod uvalila zraven [sm=smiley1.gif]
Pa drugič...

Kokica lepo se imejte na morju in uživajte...[sm=smiley1.gif]
Tulipan vi pa tudi [sm=smiley1.gif]




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:46:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

[sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=smiley10.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

piflarka, piflarka, piflarka [sm=hudicek.gif]




KOKICA32 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (20.6.2012 11:47:43)


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

Dober dan!

VROOOOOČEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Danes pa res žge. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za vse ki greste na morje. jaz že tudi komaj čakam - mi pobegnemo naslednji teden v petek na kratko...

Drugače nič novega. Vse po starem - skrivamo se notri, ker je zunaj prevroče. Če ima katera čas priti na kaki sladoled, se priporočam [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]


Z VESELJEM a ne bom utegnila....




Nina00 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (21.6.2012 6:47:52)

Vse, ki greste te dni na morje, se imejte lepo!

Jaz bi tudi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




MalaČebelica -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (21.6.2012 23:24:56)


IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Tulipanček pa hendlam to jaz,zatekam pa nič ne. Nimam niti časa, sem stalno v pogonu.

Danes sem že posteljnino in pojštre oprala, tak da sonček naj kar sije, da nebomo brez pojštrov vsi spali [sm=jezicek.gif], pa posesala in v kuhni sem si polico že spucala. Aja pa iz pomivalca ven dala. Nardila več kot dovolj.
Za kosilo ima Tomaž kar špagete carbonara, ker je omaka še od včeraj ostala in sem mu dalaj jasno vedet da bo to danes jedo [sm=smiley36.gif], jaz pa si bom neko rižoto pa solatko nardila.. Za druga mi tak ni najbolj.
Sem pa hodla danes Liji po osebno oz sem jo dala delat, da bo te do 10.07 ko greta z babi na morje imela vsaj dokument, da nebo pred mejo ostala [sm=smiley1.gif]. Majo pa navite cene za osebno, glede na to da ji velja samo 5 let.

Čebelica, sem te včeraj klicala, ker sem bila glih pri kolegici ki je tam 300m vstran od tebe doma, sem mislila če sta kje zunaj da bi se na srehod uvalila zraven [sm=smiley1.gif]
Pa drugič...

Kokica lepo se imejte na morju in uživajte...[sm=smiley1.gif]
Tulipan vi pa tudi [sm=smiley1.gif]


aja, oni dan je bilo kar pestro - moj je mel dopust, tast rojstni dan, stanovanje potrebno korenitega čiščenja in smo bli precej naspidirani... se pa priporočam in te vljudno vabim na kaki sladoled - če ti ne dviga cukra [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




MalaČebelica -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (21.6.2012 23:30:28)

hej hoj. danes je p blo malo lažje za dihat. vidim, da ste vsi na morju al pakirate - nobene ni tu...

jaz pa tudi grem v posteljo, ker sem že čist adijo.

nočko




MalaČebelica -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (28.6.2012 23:15:14)

Ja kje pa te ste vse?

Mi gremo danes ponoči. Se slišimo kmalu...

Uživajte




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 6:59:47)

Dobro jutroooo. Kaj a vročina ki ga seka [sm=smiley36.gif] fajn ne ?

Jaz sem danes že auf od 4,44. Ob 4.30 se je Lija zbudila da bi šla spat v spalnico (spi namreč v dnevni na kavču), jaz pa pol nisem mogla ve zaspat. Tak da perem že perilo, v bistvu teniske in preprogo, kavico sem že spila, malico za T. naredila za v službo. Ja, pridna sem že bla, pa se je komaj dan začel [sm=jezicek.gif] Se moram sama pohvalit ker tak nobene ni na RR [sm=jezicek.gif]

Sem pa včeraj Žusterno rezervirala [sm=bravo.gif] tak da če bo bog dal gremo 24.07 v Žusterno za 4 dni. Bomo videli kaj bodo ata v službi zrihtali.

Nič grem si culer merit.

Mala Čebelica UŽIVAJTEEEEE [sm=morje.gif][sm=ribica.gif] [sm=smiley1.gif]




Najaa -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 8:07:11)

tasa [sm=bravo.gif] za Žusterno. Tisti čas bomo tudi mi na morju in če boste za kaki drink, se lahko vidimo... [sm=smiley1.gif]

Jaz sem polno zabarikadirana v popravke diplome, vsak dan me še bolj jezi kaj tak da se raje ne oglašam s kakimi izbruhi. [sm=smiley36.gif] Že tak dosti penim po fb.
Drugače pa vse po starem. Pomalo že odštevamo do morja, ampak je še 3 tedne...




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 10:24:52)

Dajte mi rečt nekaj. Me je sodelavka zdaj čist prestrašla. Ponavadi ne kompliciram samo pač sedaj..
Stvar je sledeča:
Ko sem ji omenila da gremo v Žusterno mi je rekla da naj na bazene ne hodim, ker je ona izgubila otroka v 25 tednu, ko so bili nekje na bazenih na dopustu.
Kao da je dobila tako močno vnetje da je šlo vse skupaj.
In sedaj sem res prvič paniko zagnala, da pol brezveze da kam grem, da sedim na ležalniku pa ni smisla..
Kaj ve praite o tem? Jaz bi takrat bila 31t noseča..




PERSIDA -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 13:17:05)

Saj pa je morje zraven ali se motim,NAJAA popravi me?




Najaa -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 13:19:58)

Hm ja, morje je zraven. [sm=jezicek.gif] In to ful lepa urejena plaža! [sm=bravo.gif]
tasa jaz osebno ne maram bazenov že od pred nosečnostjo, ker sem enkrat fasala res hudo vnetje tam spodaj tak da me odvrača to. Če se le da grem v morje. Sicer pa na morju se kopa v morju! [sm=smiley36.gif] Obstajajo pa baje neki tamponi za kopanje, ki preprečijo, da gre voda not tak da... Mogoče bi to probala?




KOKICA32 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 13:59:42)

hej ho! Nazaj![sm=smiley36.gif]



Tasa jaz sem se v obeh nosečnostih kopala v bazenih s tamponi kot jih je omenila Najaa, dobiš jih v Mullerju...Drugače pa tudi jaz sem za to, da se na morju kopa v morju![sm=smiley36.gif]




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 13:59:48)


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Saj pa je morje zraven ali se motim,NAJAA popravi me?

ja,saj vem da je morje cuj [sm=hudicek.gif]




tasa_m -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 14:00:45)

Babe, ste me napadle [sm=smiley36.gif]
saj se bom kopala v morju. Razumem šefice, samo mogoče bo pa Liji kdaj pasalo da gre na tobogane [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif]




Najaa -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 16:36:56)

[sm=smiley36.gif] Sej vem, da otroke bolj premami bazen. Moji dve že, pa moj je tudi raje v bazenu [sm=zmeden.gif], jaz pa prisegam na morje.

Kokica WB! Pogrešali smo te! [sm=smiley1.gif]




Nina00 -> RE: Marčevke 2009 - 5.del (29.6.2012 16:52:32)

Jaz se samo javim, da vam malo potarnam, ker me matra išias pa ne morem bit za računalnikom. Saj po parih dneh je že malo boljše, a še daleč od dobrega. Komaj čakam morje.

Lepo poletje vsem!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>