stročnice (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Zdrava prehrana



Sporočilo


artista7 -> stročnice (28.6.2012 9:43:38)

evo, eno konkretno vprašanje glede stročnic. Povsod berem koliko so zdrave in imam polna ušesa taščinih in maminih besed, kako je to zdravo, dobro za pomnjenje itd. Imam jih rada sicer, in vrt mi jih bo sploh letos ogromno nametal, ker sva sadila vse možno, pa vseeno: mene grozno napenjajo, celo stročje. Bogndaj, da imam še kako menstruacijo ravno takrat, ker potem imam pa sploh težave, dasiravno ne poznam samih menstrualnih krčev - poznam pa te, zaradi napenjanja. Ima katera kak predlog, idejo, s čim jih skuhati, katera začimbe in ostalo zelenjavo kombinirati z njimi, da zmanjšam ta učinek? Hvala!
[sm=bravo.gif]

Aja, pa še to: nisem (še) noseča, sem sem pisala samo zato ker je forum naslovljen z 2zdrava prehrana"




LEJLA -> RE: stročnice (27.11.2012 21:24:51)

ja stročnice namočiš in jih v isti vodi zavreš in kuhaš 5-15min ..odvisno od stročnice....potem vodo odliješ, natočiš novo , zavreš in kuhaš do konca, pa malo pred koncem soliš

lp




NočnaLučka -> RE: stročnice (28.11.2012 16:11:10)

Mislim, da pomaga, če jih začiniš s kumino. Meni je sicer kumina blazno zanič, tako da je to nepreverjeno, sem samo tako slišala.




Lelly28 RR -> RE: stročnice (29.1.2022 21:11:00)

si pomislila, da morda stročnice niso dobre za tvoje telo in imaš morda intoleranco? v tem primeru ti nobena stvar ne bo pomagala. Rajši se jim izogni in jej drugo zdravo hrano pa bo vse ok [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]