apartmaji lili vir (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


n4t4L1J4 -> apartmaji lili vir (28.6.2012 15:41:55)

zanima me, če je že kdo bil v teh apartmajih in če mi lahko pove kakšna je plaža (je kaj sence), kako daleč je do centra mesta, kako daleč je do kakšne trgovine za kruh in ostalo hrano?




Tippi -> RE: apartmaji lili vir (28.6.2012 18:22:18)

dvojni post [sm=smiley29.gif]




Tippi -> RE: apartmaji lili vir (28.6.2012 18:24:21)



Ok, ne želim ti kvarit razpoloženja, ampak Vir je pa edini otok, na katerem me ne vidijo več! Najslabši dopust v vsem mojem življenju! [sm=smiley21.gif] Sicer smo imel super duper apartma (ne, ni ta ki ga omenjaš, smo bili pri prijateljih...tega tvojega žal ne poznam), ampak meni bolj kot "smeštaj" šteje ambient, okolica, ipd. in ta je na Viru OBUPNA! Moja izkušnja, moj okus. Tko da, lahko da bo tebi ok.
Sicer sem bila tam že pred leti, in dopuščam možnost, da se je kaj spremenilo, ampak ko smo bili tam mi, plaža betonska, brez sence, trgovine sicer dokaj blizu, ampak slabo založene (odvisno kaj želiš), ampak jaz sem imela že pri kruhu problem, za otroke slabo poskrbljeno. ne vem, pridi poročat, ko oddopustuješ

lepo počitnikovanje želim [sm=smiley1.gif]
[/quote]




petea -> RE: apartmaji lili vir (28.6.2012 18:32:48)

Teh apartmajev ne poznam.

minusi otoka:
- Otok Vir je res strnjeno pozidan, večinoma brez sence, sploh na plaži, nekatere plaže so betonirane
- vizuelno je res zelo daleč od presežka

plusi:
- relativno hiter in enostaven dostop,
- mivka v zelo plitvem morju,
- dovolj trgovin, stojnic na otoku,
- blizu do Zadra, AC

tudi mene otok nikakor ne pritegne, je pa na njem ena plaža, ki je našim otrokom všeč zaradi mivke na obali in vodi, plitve vode in borovega gozdička do morja; gre za zalivček ob kampu Sapavac




Luni -> RE: apartmaji lili vir (29.6.2012 8:23:20)

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi



Ok, ne želim ti kvarit razpoloženja, ampak Vir je pa edini otok, na katerem me ne vidijo več!


Se podpišem, sicer sem bila samo na izletu, ampak na otoku ni nič, čemur bi lahko dala +, sami minusi....




Stran: [1]