Prvič brez rezervacije apartmaja... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


zelda35 -> Prvič brez rezervacije apartmaja... (5.7.2012 10:32:51)

pa me zanima, tiste, ki ste že nazaj iz dopusta, kako je kaj s prostimi apartmaji ob Hrvaški obali in otokih.
So na polno zasedeni, ali se najde kar nekaj prostih?
Se mi ravno ne da celega dneva zapravit za iskanje apartmaja in tudi drastične cene za nočitev ne bi rada plačevala...
Prosim za info.
Mogoče koristna informacija tudi za druge :)

Sicer sva se z možem že pogovarjala, da grem jaz z otrokoma na plažo on pa v akcijo---> lov na apartma[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Tippi -> RE: Prvič brez rezervacije apartmaja... (5.7.2012 10:36:04)

Vse kar lahko rečem, super! To je zame dopust. Malo avanturističnega duha, veliko dobre volje in veselja, in se bo apartma našel. Moje izkušnje? Vedno in povsod se nam je izšlo! Če človek ni komplikator in če uživa v tem, da je malo divje vse skupaj, da je to pravzaprav čar dopustovanja (no, kakorkomu, eni so bolj ziheraši), potem sem prepričana da boste imeli krasen dopust!




noranate -> RE: Prvič brez rezervacije apartmaja... (5.7.2012 15:47:04)

Če to iskanje ne bo v sami špici dopustov, je to mačji kašelj. Mi smo hodil vedno na blef in moram rečt da smo tako prišli do tega app, kamor hodimo že 6 let. Vso srečo [sm=bravo.gif]




limonca* -> RE: Prvič brez rezervacije apartmaja... (6.7.2012 7:33:16)

Tako hodimo že 8 let, cca. 6x letno (največ julij in avgust) in smo še vedno dobili apartma, tako, da brez skrbi. [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]