schwinn 16 (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


NK -> schwinn 16 (15.7.2012 21:03:12)

kupim schwinn 16 colskega za fanta, nujno




Lunca1 -> RE: schwinn 16 (15.7.2012 21:41:09)

mi smo ga ravno danes kupili. malo poglej na Bolho, mislim da je še en na Štajerskem.




Splišni -> RE: schwinn 16 (17.7.2012 17:50:10)

Zakaj pa glih najtežje kolo izbrat za otroka?




Tutan -> RE: schwinn 16 (17.7.2012 18:27:24)

Ker je schwinn [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Drugače pa ja - še moj gorc, pa je neki ubogi srednji razred koles je lažji od otroškega Schwinna.... je pa kao fancy, to pa [sm=smiley36.gif]




TomTaylor -> RE: schwinn 16 (17.7.2012 20:01:22)

Schwinn-ova otroška kolesa so res težka kot cent, zato je treba biti pri izbiri modela in velikosti res zelo natančen, kajti preveliko kolo bo otroku delalo preglavice in ga bo težko obvladoval. Bistvo težkega kolesa je v tem, da otroku pomaga razvijati občutek za gibe, loviti ravnotežje, obvladati kolo. Težko kolo je tudi na vozišču stabilnejše kot lahka alu kolesa. Schwinn je resnično zelo kvalitetno kolo, vredno svoje cene. Mi smo prvega schinn tigress - 12", starega 15 let, dobili "podedovanega" od 5-ih otrok, pa nam ni bilo treba zamenjati niti šraufka. Na njem se je hči naučila voziti in tudi za naslednje kolo smo izbrali Schwinna (Stardust) in zopet nimam ene same pripombe. Tamala ga obvlada. Kar mi je pa še najbolj všeč pri Schwinnih je pa to, da imajo, sploh Stardust, možnost prestavljanja naklona sedala, višine sedeža in kar je še pomembneje, da je možno tudi balanco prilagoditi velikosti in konstrukciji otrokovega telesa (te zadnje možnosti večina koles nima).
Midva sva oba kolesarja in oba meniva, da je težje otroško kolo prej plus kot minus, pa čeprav oba preklinjava njegovo težo, ko ga tlačiva v avto, sej je glede na kilograme enako težek kot odraslo gorsko kolo [sm=smiley36.gif].
O naslednjem hčerinem kolesu bomo pa razmišljali v smer alu okvirjev (schwin midi/mini mesa), ker je motorično že zrela zanj.

In nazadnje schwinn tudi zato, ker se najhitreje in za dobro ceno še vedno lahko proda naprej, ker je praktično nepokvarljiv. Niti na praske ni tako občutljiv, ker je barva nanešena pod drugačnim postopkom kot na alu kolesa.

Jz ga priporočam, neglede na težo/ceno.




TomTaylor -> RE: schwinn 16 (17.7.2012 20:03:25)

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ker je schwinn [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Drugače pa ja - še moj gorc, pa je neki ubogi srednji razred koles je lažji od otroškega Schwinna.... je pa kao fancy, to pa [sm=smiley36.gif]



ja, v bistvu je res mercedes ali pa vsaj BMW med otroškimi kolesi [sm=smiley4.gif] kar se kvalitete tiče. Kolesa v stilu Hello Kitty in ben ten so pa kjut, kar schwinni niso. To je pa res.




Tutan -> RE: schwinn 16 (18.7.2012 6:42:00)


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ker je schwinn [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Drugače pa ja - še moj gorc, pa je neki ubogi srednji razred koles je lažji od otroškega Schwinna.... je pa kao fancy, to pa [sm=smiley36.gif]



ja, v bistvu je res mercedes ali pa vsaj BMW med otroškimi kolesi [sm=smiley4.gif] kar se kvalitete tiče. Kolesa v stilu Hello Kitty in ben ten so pa kjut, kar schwinni niso. To je pa res.


Mhm, ker se mi Schwinn zdi pretežak, sem potem 100% vzela še težjega Ben10. Vsekakor.

In mene boš bolj težko prepričala, da je Schwinn BMW med otroškimi kolesi. Ker zame ni. Je kar nekaj lažjih koles, istega cenovnega ranga - zato pač vzameš otroka, greš v kakšno specializirano trgovino in otrok poizkusi kolo - ker se kolesa razlikujejo med seboj, od naklona, do tega kako sedi, koliko ga obvlada. In potem otrok brez problema zvozi brez pomožnih koles.




froschi -> RE: schwinn 16 (18.7.2012 8:19:47)

TomTaylor-se popolnoma strinjam z napisanim...ravno včeraj je moja 4,5 letnica s 16colskim schwinnom prekolesarila 35km(brez bolečin včeraj in danes ;) )...ta kolesa so zakon

NK-poglej na bolho....jaz sem ga pred 1mesecem kupila za 45€




TomTaylor -> RE: schwinn 16 (18.7.2012 8:55:32)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ker je schwinn [sm=zmeden.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Drugače pa ja - še moj gorc, pa je neki ubogi srednji razred koles je lažji od otroškega Schwinna.... je pa kao fancy, to pa [sm=smiley36.gif]



ja, v bistvu je res mercedes ali pa vsaj BMW med otroškimi kolesi [sm=smiley4.gif] kar se kvalitete tiče. Kolesa v stilu Hello Kitty in ben ten so pa kjut, kar schwinni niso. To je pa res.


Mhm, ker se mi Schwinn zdi pretežak, sem potem 100% vzela še težjega Ben10. Vsekakor.

In mene boš bolj težko prepričala, da je Schwinn BMW med otroškimi kolesi. Ker zame ni. Je kar nekaj lažjih koles, istega cenovnega ranga - zato pač vzameš otroka, greš v kakšno specializirano trgovino in otrok poizkusi kolo - ker se kolesa razlikujejo med seboj, od naklona, do tega kako sedi, koliko ga obvlada. In potem otrok brez problema zvozi brez pomožnih koles.



Ja, no. Super. Kaj se pa pol sekiraš? Jz sem odgovarjala prvo avtorici v povezavi z vprašanjem Splišni, ti si pa pač mnenja da je samo fancy. A drugih izkušenj s schwini nimaš?




Urska09 -> RE: schwinn 16 (18.7.2012 21:31:20)

TomTaylor, podpis pod tvoj post. Vse, kar si napisala, stoprocentno drži. Preverjeno. Tudi mi smo kolesarska family, v vseh teh letih sva doktorirala na kolesih (in pristala na Gary Fisher) in ja, Schwinn je Audi med otroškimi kolesi [sm=smiley2.gif].




Stran: [1]