solaris šibenik ali kateri hotel? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


Pilar -> solaris šibenik ali kateri hotel? (17.7.2012 18:27:10)

Ma berem po forumih stare debate o hotelih v Šibeniku ( Jure, Ivan, Niko,...) pa je napisano več slabega kot dobrega...so se vaše izkušnje kaj spremenile na boljše?
Rada bi šla v hotel + dva otroka ( stara 6 in 7 let), kaj priporočate ( Hrvaška)?
Hvala za vsak odgovor.




Tasika -> RE: solaris šibenik ali kateri hotel? (17.7.2012 21:59:29)

Po moje ga ni čez Vespero na Lošinju.
Tudi Luna (Valmar hotels) ni slab.
Samo cene pa niso tolk fine [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] 




Pilar -> RE: solaris šibenik ali kateri hotel? (17.7.2012 22:22:05)

Ja, za ta hotel Vespera sem slišala, da je super, sam cena je pa tudi temu primerna. toliko ne bi dala....




liliana -> RE: solaris šibenik ali kateri hotel? (18.7.2012 13:40:34)

Mi smo bili v hotelu Ivan lani maja.....jaz sem bila razočarana.....glede na to, da je hotel imel 4 zvezdice je imel tudi temu primerno ceno....sobe so majhne, stara oprema, balkon takšen, da imaš občutek, da si v zaporu (načeloma me to ne moti, če plačam tudi takšno ceno), hrana v hotelu je bila sicer dobra, vendar ves ostali vtis pa daleč od tega, kar pričakuješ za tako ceno, ki ti jo zaračunajo......res je, da k "zvezdicam" v hotelu ne sodijo samo sobe, ampak tudi ostala ponudba, plaža, okolica itd....vendar v maju te ponudbe ni bilo, so ponujali samo sobe in notranji bazen....okrog hotela pa so bili še bagerji, ki so urejali plažo in ostalo okolico.....otroško igrišče je bilo pravo gradbišče, le tisti gusarski park, ki je bil za doplačilo je nekaj ur dnevno deloval......

Tako da, nikoli več ne grem v Solaris.....




Stran: [1]