subvencionirana malica v OŠ (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


vila -> subvencionirana malica v OŠ (19.7.2012 15:00:21)

Pozdravljene, kako je po novem s subvencionirano malico v OŠ, ve katera, ali pa mogoče kakšen link do razlage? hvala




bskrle -> RE: subvencionirana malica v OŠ (19.7.2012 17:29:41)

Avgusta moraš vložiti vlogo.
PA cenzus je.




enea -> RE: subvencionirana malica v OŠ (19.7.2012 17:47:42)

za subvencijo zaprosiš sama na csd,... če imate do 42% dohodka na člana na mesec, ti pripada,... kosilo je do 18%
oddati moraš do 31.8. 2012,... jaz sem že oddala in tudi dobila, imamo 40,..% dohodka in mi bodo 1/3 suvencionirali




FORZA -> RE: subvencionirana malica v OŠ (23.8.2012 8:31:52)

Nevem če sem prav nardila kar se tiče subvencije. Poslala sem obrazec za spremembo, da smo zaključili z vrtcem in da od 1.9. imamo dijaka in 1. r OŠ. Zraven sem napisala tudi subvencija in poslala potrdilo ki ga je sin prejel na šoli za subvencijo. Prejela sem odločbo za otroške in odločbo da nismo več upravičeni do znižanega plačila vrtca. Za subvencijo pa nič. Na CSD se mi noben ne javi oz. so kar naprej zasedeni. A mogoče katera ve če sem prav nardila al bi mogla za subvencijo posebej poslati vlogo za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev.




ČebelicaMaja -> RE: subvencionirana malica v OŠ (27.8.2012 16:49:25)

Forza nisi prav naredila- jaz sem bila 10 dni nazaj na CSD in sem morala za vse to oddat nov obrazec- sem imela pripravljeno oboje, pa je rekla, da tu ne gre samo za spremembo in da moram na novo, edino OD ne bova odkljukali, ker mi velja še do novembra... hitro oddaj še enkrat novo vlogo, ali pa vsaj osebno pojdi vprašat...




FORZA -> RE: subvencionirana malica v OŠ (28.8.2012 10:51:33)

ČebelicaMaja hvala. Ja res je nisem prav nardila in sem že včeraj poslala novo vlogo. Uf ko bi že lahka imela odločbo v rokah pa bom spet čakala.




Stran: [1]