Kakšno barvo? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Mešamdrek -> Kakšno barvo? (6.9.2005 16:23:59)

Zanima me, kakšno barvo sten bi ve dale za dnevno sobo(+spalnica=vse v enem).




Anonimen -> Kakšno barvo? (6.9.2005 16:26:27)

Belo. Ali pa dve steni oranžni, dve pa krem. Ampk to je težko reči, odvisno, kakšno imate pohištvo in koliko imate v stanovanju svetlobe.




Mešamdrek -> Kakšno barvo? (6.9.2005 16:29:04)

Svetlo je,ker je balkon,pa dva velika okna.Belo sem mela že skoz pa bi zdej kaj drugega probala.Pohištvo in tla pa so v barvi bukve.




borci -> Kakšno barvo? (6.9.2005 17:01:55)

če maš pohištvo in tla v bukovi barvi, mogoče kakšna nežnejša oranžna ali pa rumena, odvisno katera bukev je, ker ena je bolj rdečkasta ena pa bolj rumenkasta.




PIKA -> Kakšno barvo? (6.9.2005 17:20:44)

Pobrskaj v kakšno literaturo o feng shuju, kjer imajo barve prostorov prav poseben pomen.




muki1 -> Kakšno barvo? (6.9.2005 20:52:37)

Meni je tudi postalo tečno, da je vse belo, pa sem si eno steno v kuhinji pobarvala na jabolčno zeleno barvo, a veš kako super je ispadlo?! Kar kliče po nadaljevanju.




alesmedved -> Kakšno barvo? (6.9.2005 21:00:43)

Jaz imam kuhno in dnevno v antiki v oranžnem tonu in pohištvo v barvi bukve in mi je full fajn, ko tak toplo deluje (vsaj meni )




AlenkaE -> Kakšno barvo? (7.9.2005 22:21:11)

Midva imava nežno oranžno kuhinjo, rumeno dnevno sobo, spalnico nežno modro, otroško sobo pa malce temnejše modro. In stanovanje kar kipi od pozitivne energije. Jaz že ne bom več imela belih sten.
Barve prinašajo v stanovanje energijo.




LARIKA -> Kakšno barvo? (9.9.2005 21:06:17)

http://www.arhideja.net/images/05_dnevna_soba_kuhinja_w350p. jpg

meni je recimo tole full všeč, ne znam dat linka




Lu -> Kakšno barvo? (12.9.2005 12:16:07)

Mene je pa prijelo da bi kuhinjo malo prebarvala. In sicer. Je že kar stara. Nabavila bova nov štedilnik in pečico pa bi sama rada potem še prebarvala stranice kuhinje. Zdaj je taka bež-iverka in robovi so leseni- temen les. Kakšna barva bi se najblje ujela z temnim lesom ??? In pa katere barve naj uporabim??? Rada bi take da samo čez pobarvala oz. prelimala kaj?Za kakšne nasvete se priporočam. Hvala




kofetek2010 -> Kakšno barvo? (12.9.2005 15:06:38)

pr nas je vse v barvah:
- dnevna = opečnata
- jedilnica = vanilija rumena
- kuhinja = svetlo sivo-modra
- hodnik/pred soba = mint zelena
- spalnica = rumena
- otroška soba = citrona rumena

kr pogumno z barvami!




Stran: [1]