Otrokov lulček (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


divans1 -> Otrokov lulček (26.7.2012 21:04:26)

Zanima me, do kdaj mora iti najkasneje kožica na lulčku lepo gor in dol, otrok je star dobre 2 leti in mu gre bolj težko in tudi ne dovoli oz. protestira, ko se mu jo proba dati gor in dol med umivanjem?




MioBambino -> RE: Otrokov lulček (27.7.2012 9:31:55)

Predvidevam, da ga boli oziroma da ima slabe izkušnje z to kožico, zato se ne pusti dotikati.

Celotni odmik kožice naj bi se zgodil do pubertete(Moj malček).




malaMravljica -> RE: Otrokov lulček (27.7.2012 11:02:32)

Kar pusti in ne skrbi.

Meni je pediater ze na zacetku rekel, da naj pustim pri miru, da tam pri 3 letih bo mali to sam naredu kot je treba. In mu nisem cist verjela, sam pri dobrih 2,5 letih ocitno res dobijo posebno zanimanje [sm=smiley2.gif] in moj je res sam spravu kozico dol, tako kot je rekel pediater.




LittleSun -> RE: Otrokov lulček (27.7.2012 11:40:09)

Mi smo sicer lahko že hitro spravili kožico dol, smo ga pa tam nekje pri 3 letih z igro pripravili do tega, da si sam potegne dol in potem umijemo.





scorpiogirl -> RE: Otrokov lulček (28.7.2012 8:11:53)


IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Zanima me, do kdaj mora iti najkasneje kožica na lulčku lepo gor in dol, otrok je star dobre 2 leti in mu gre bolj težko in tudi ne dovoli oz. protestira, ko se mu jo proba dati gor in dol med umivanjem?

Pri dveh letih ga že lahko naučiš, da sam zrihta kožico [sm=smiley2.gif] našemu zdaj pod tušem samo rečem, naj lulčka umije, pa da sam čist dol kožico, meni ni nič več treba [sm=smiley1.gif] je bil pa junija dve leti star.
Samo pomoje ima tale kožica precej z genetiko opravit, ker jaz nisem bila nikoli prav pridna s to telovadbo (v našem ZD naročijo pri vsakem kopanju še kožico razgibavat), pa je obema ful hitro šla kožica lepo dol [sm=smiley1.gif]




Stran: [1]