Kam na izlet - kmetija in jahanje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


Bojana 29 -> Kam na izlet - kmetija in jahanje (30.7.2012 13:44:02)

Prosila bi za kakšen nasvet - vaše izkušnje. Z otokoma 6 let in 3 leta si želimo na enodnevni izlet - otoka želita na kmetijo. Rada bi si ogledala živali in jih tudi božala (zajčke, koze, ovčke,...) in pa jahala konje (vesela bi bila, če bi imeli velike konje in ponije za mlajšega). Super bi tudi bilo, če bi imela ta kmetija kakšna igrala in da bi bila do Ljubljane (iz MB strani gledano). Hvala.




MioBambino -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (30.7.2012 13:47:29)

Ranč Kaja in Grom




aelail -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (31.7.2012 7:16:01)

Mini ZOO LAND v Slovenskih konjicah. Tu imajo živali in otrok se lahko sprehaja med njimi, imajo tudi ponije
velikih konjev pa nimajo. Je pa res super za otroke.




koder -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (31.7.2012 8:36:31)

Pozdrav,

jaz bi pa samo vprašala Aelail koliko je vožnje do Mini zoo land ?

Hvala




Bojana 29 -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (31.7.2012 10:08:39)

Aelail super ideja - smo se že odločili v Mini zoo land gremo. Pa še daleč se ne rabimo voziti. Eno vprašanje samo. Koliko je vstopnina in ali se lahko tam kaj poje in popije? Hvala za informacije.




gondola -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (2.8.2012 9:20:29)

Bojana 29, ste že bili v Mini zoo landu? Kako je bilo?
Oz. mogoče je malo prehitro in se tam sploh še niste odpravili, me pa zanima, če si dobila kakšen info o vstopnini?




sonček33 -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (2.8.2012 10:35:48)

V mini zoo lendu je super, vstopnina ni draga, se pa točno ne spomnim, okol 2-4 evre.




gondola -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (2.8.2012 11:16:28)

Ooo super, hvala za info.  




peroboki -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (13.2.2020 10:48:35)

Pozdravljena.
Jaz osebno priporočam obisk Bovca. Prelepa narava in čisti zrak ter nešteto opcij za sprehode.
Lahko greš ob reki Soči, ali pa po Pobočju nad mestom, imaš polhno enih kmetij kjer pridelujejo povečini sir. Tudi konje imajo, vendar ne vem če organizirajo jahanje, verjetno bi se dalo kaj zmenit.
Na voljo je tudi velika ponudba aktivnosti kot so rafting, kayak po Soči kar pa ni toliko primerno za manjše otroke.
Mi smo šli ravno zato na SUP, se je ravno odprla ena firma ki organizira izlete okoli Bovca, imajo tudi spletno stran če vas zanima https://www.bovecpaddleboarding.com/
Skratka mi smo v Bovcu zelo uživali, tako da priporočam obisk!




tea77 -> RE: Kam na izlet - kmetija in jahanje (20.2.2020 18:36:12)

Pozdravljene mamice, za seminarsko nalogo na Ekonomski fakulteti pripravljamo trženjski načrt za smučarsko šolo, in vas prosim, če si vzamete 2 minuti in izpolnite našo anketo.

Hvala vsem, ki si boste vzele čas!!!![sm=smiley1.gif]

https://www.1ka.si/a/255278




Stran: [1]