RE: **Noseče Štajerke** (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


tina brina -> RE: **Noseče Štajerke** (22.12.2012 11:42:07)

pozdravljene štajerske nosečke
še ena se vam pridružuje,prihajam iz rogaške slatina stara sem 22 in je to druga nosečnost.doma imam eno telo navihano osemmesečno pupo.




StelaPia -> RE: **Noseče Štajerke** (20.1.2013 22:43:50)

Zdravo. Evo se eno stajerko, natancno Mariborcanko [sm=smiley1.gif]
Rodila bom junija in prav z veseljem bi se vam pridruzila tudi na fb [sm=smiley1.gif]




nasa_beba -> RE: **Noseče Štajerke** (23.1.2013 16:15:16)

StelaPia, za fb napisi zasebno spor. Princess13...pa dobrodosla :)




princess13 -> RE: **Noseče Štajerke** (26.1.2013 20:50:36)

StelaPia dobrodošla! [sm=bravo.gif] In kot ti je že nasa_beba napisala, javi mi svoje podatke na ZS, da te dodam v našo skupino na FB. Tam že nekaj časa čvekamo in je ful veselo [sm=smiley36.gif]




~Biba~ -> RE: **Noseče Štajerke** (6.2.2013 16:13:16)

Pozdravljene Štajerske nosečke...tudi sama sem lani bila v pričakovanju...zdaj pa se že veselo spopadamo z otroškim vsakdanom [sm=smiley36.gif]

Sama sem hodila na priprave, v UKC MB, v šolo za bodoče starše...zraven pa sem prebrala veliko člankov in obiskovala predavanja o naravnem porodu...in moram vam povedati, da me poroda ni bilo strah, potekal je skoraj tako kot sem si ga predstavljala....če treba grem še po 5 otročičkov [sm=jezicek.gif]

Ob prebiranju literature in brskanju po spletu sem naletela na gospo Andrejo...ki ima tudi letos; v tem mesecu predavanja na Ptuju...če katero zanima, se jim lahko pridruži. Res vam ne bo žal.

Lahko se jim tudi pridružite na facebooku: Priprave na porod na Ptuju




Plišek -> RE: **Noseče Štajerke** (6.2.2013 17:21:20)

Lep pozdrav vsem.

Tudi jaz sem stajerska nosecka. natancneje iz maribora. Rok imam junija. Na forumih sem bolj malo aktvina, sem pa zato vec na fb. Upam da me sprejmete v vaso fb skupino.

Uzivajte




princess13 -> RE: **Noseče Štajerke** (11.2.2013 16:53:23)


IZVIRNO SPOROČILO: Plišek

Lep pozdrav vsem.

Tudi jaz sem stajerska nosecka. natancneje iz maribora. Rok imam junija. Na forumih sem bolj malo aktvina, sem pa zato vec na fb. Upam da me sprejmete v vaso fb skupino.

Uzivajte


Napiši mi na ZS tvoje podatke, da te dodam v našo skupinico na FB [sm=smiley1.gif]




sts21 -> RE: **Noseče Štajerke** (12.2.2013 21:28:02)

Pozdravljene štajerke,
se opravičujem, da vam vdiram v vašo temo, rada bi vam samo predstavila dogajanje za nosečnice in mamice z dojenčki v Mariboru in na Ptuju,
več si lahko pogledate na http://www.visfeminea.com/.
Lepo nosečnost in srečno materinstvo vam želim.
LP[sm=smiley1.gif]




nicolette -> RE: **Noseče Štajerke** (16.2.2013 15:11:39)

ojla bodoče mamice in otročički[sm=duda.gif]
jaz hodim na jogo, meditacijo ne mislim se gurat po nekih predavalnicah zašvicanih ipd[sm=nosecka.gif]...

tam se z mojo dušico povežema- na meditaciji..sploh me ni strah poroda....
julija imam rok......dobima pa baby girl, kot sem si želela itaq sem takoj vedla da bo pupika [sm=duda.gif]




manibo -> RE: **Noseče Štajerke** (21.2.2013 11:33:47)

Še ena MB drugič mamica. Maja pričakujemo drugega fantiča, ki se ga že vsi veselimo in se tudi veselo kaže s svojimi brcikami!

V začetku meseca aprila skupaj s prijateljico Alenko pripravljam poslikavo trebuščkov in fotografiranje le-teh. Vabljeni!
http://www.facebook.com/pages/Dru%C5%BEinsko-fotografiranje-z-Anito/201990633162428.

Z veseljem se tudi pridružim debati na FB. Uživajte!




Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]