prodam lupinico MAXI COSI (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Kupim - prodam



Sporočilo


urshak -> prodam lupinico MAXI COSI (1.8.2012 13:39:07)

Prodam lupinico MC s pripadajočo podlogo isofix




MioBambino -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (1.8.2012 15:47:23)

Kateri model?
Barva?
Ohranjenost?
Cena?




Nenya -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (2.8.2012 8:19:27)

Tudi jaz se zanimam za lupinico




urshak -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (2.8.2012 9:54:02)

letnik je 2009, rdeče črne barve, zelo dobro ohranjena, ker smo jo imeli samo v avtu, cena je 100€




panineve -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (2.8.2012 10:10:07)


IZVIRNO SPOROČILO: urshak

letnik je 2009, rdeče črne barve, zelo dobro ohranjena, ker smo jo imeli samo v avtu, cena je 100€


http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=222309

Nekateri s ceno RES pretiravate. Mi imamo letnik 2009 Maxi Cosi, temno modra, uporabljana samo v avtu, pa sem jo mislila podariti [sm=zmeden.gif] Zdaj je sicer ne morem, ker jo je mami čistila in na silo prevleko dol vlekla, pa stiropor prelomila. Sicer se je lepo zalepilo, ampak vseeno... Jo je pa kolegica prejšnji teden kupila za simboličnih 20 evrov. Rabljeno. Isto staro.




panineve -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (2.8.2012 10:34:21)

urshak, sem bila pozorna samo na opis lupinice, ne pa na uvodni post, kjer pišeš, da se prodaja skupaj z isofixom. Se opravičujem.




malaMravljica -> RE: prodam lupinico MAXI COSI (2.8.2012 13:46:40)

Tudi jaz prodajam lupinico maxi cosi cabriofix, kupljena poleti 2009, rabljena pri enem otroku 1 leto, temno modre barve. Za moje pojme zelo lepo ohranjena, je se neoprana, ker nisem znala dat prevleke dol sem pa zato od prve do zadnje voznje imela gor poletno prevleko in je verjetn zato preobleka lepse ohranjena.
Ce je kdo zainteresiran naj sporoci, ceno morem se pogledat koliko me pride postnina in potem dolocim.




Stran: [1]