razvojna ambulanta in nevrofizioterapija (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček >> Razvoj otroka, razvojna ambulanta



Sporočilo


Hinata -> razvojna ambulanta in nevrofizioterapija (7.8.2012 13:13:48)

Za 4-mesečno deklico sem dobila napotnico za razvojno ambulanto in delovni nalog za nevrofizioterapijo. Zanima me, kakšne izkušnje imate z razvojnimi ambulantami v Ljubljani in kam naj jo naročim k fizioterapevtki. Katero priporočate? Ali eje najbolje, da se naročim v najbližjo razvojno in bodo tam povedali kam na fizioterapijo? Ali se na fizioterapijo naročiva posebej? Želim jo naročiti čim prej, da ne bova predolgo čakali, pa ne vem kako in kaj... [sm=zmeden.gif]




cilla -> RE: razvojna ambulanta in nevrofizioterapija (7.8.2012 21:31:27)

A ste dobili le napotnico za razvojno al tudi za NFT?
Za razvojno definitivno priporočam Moste, dr. Zavrlovo. 01/58 44 274 Je res taprava. Če prav razumem ta sistem, v tisti ZD, kamor greš k razvojni, tja greš potem tudi na fizio. Vsaj pri nas je bilo tako, čeravno mi nismo šli po klasičnem vrstnem redu, ampak smo začeli s NFT še pred prvim pregledom.
Ne dvomim, da vas bo dr. Zavrlova poslala tudi k dobri fizio. Štiri mesece je že več kot pravi čas za NFT, pa tako in tako verjetno ne bosta na vrsti takoj, ampak bo kaj za počakat.




Kat09 -> RE: razvojna ambulanta in nevrofizioterapija (8.8.2012 15:35:54)

Če se prijaviš v Moste k dr. Zavrl, potem za NFD priporočam pediatrinjo Majo. :) Zelo prijazna in strokovna!!




Stran: [1]