Subvencija šolske malice (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


majate -> Subvencija šolske malice (9.8.2012 9:58:42)

Zanima me ali kdo ve kakšen je cenzus za pridobitev subvencije za prehrano - mislim malico - v OŠ. V ponedeljek sem oddala novo vlogo in sem označila samo vlogo za otroški dodatek, sploh nisem prebrala, da se subvencija prehrane uveljavlja sedaj na CSD.




matkica -> RE: Subvencija šolske malice (9.8.2012 11:47:39)

Ja na socialni je treba oddat vlogo za subvencijo malice in kosila,če ga otrok ima.Ali vas na socialni niso opozorili na subvencijo malice,da je treba označit?Meni so tam vse še enkrat pregledali če sem točno izpolnila.




majate -> RE: Subvencija šolske malice (9.8.2012 15:44:57)

Oddala sem priporočeno po pošti. Zdaj pa mi je sodelavka omenila, vem moja napaka, ker res nisem prebrala, ta novi obrazec je pa tako dolg, kar nekaj.
Sem pa izvedela na drugem forumu, da je cenzus 42 % in mislim, da bomo upravičeni. Jutri bom poklicala na CSD in se pozanimala, kako naj ukrepam. 




end1 -> RE: Subvencija šolske malice (9.8.2012 16:22:27)

Tu je verjetno govora o dodatni subvenciji, mene pa zanima splošna subvencija za malice v šolah. Sem brala zakon o šolski prehrani... Kako je s tem? Gremo namreč 1.9. v prvi razred in smo novi v teh sferah[sm=smiley36.gif], zato vsaka inf. pomaga hvala.




sramežljiva -> RE: Subvencija šolske malice (9.8.2012 16:43:39)

Splošne subvencije po novem ni več.Treba je dat vlogo na CSD,če ti pripada določen procent.




end1 -> RE: Subvencija šolske malice (9.8.2012 19:40:18)

Hvala sramežjiva!




domci -> RE: Subvencija šolske malice (6.9.2012 9:42:31)

Vlogo za subvencijo sem oddala 10.8, odločbe še zdaj ni.
Ste ve, ki ste oddale vlogo že dobile odločbe ???




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.9.2012 10:07:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Luns -> RE: Subvencija šolske malice (6.9.2012 12:48:27)

Oddala 17.7, pričakujem tam okrog novega leta.




KIKI**** -> RE: Subvencija šolske malice (7.9.2012 8:49:41)

Jaz sem vlogo oddala še pred koncem šolskega leta, v mesecu juniju, ker nam je bilo tako sporočeno s strani šole.

Pa na CSD sploh ni vedla, če jo lahko vložim ali ne. Vlogo je potem sprejela, kdaj bo pa odločba, pa nimam pojma. Odločbo za otr. dod imam izdano po novem zakonu že z mesecem junijem, tako da dela sploh nimajo z iskanjem podatkom. Ne vem al so leni kot kure, al pa nimajo pojma, kako se sploh po tem zakonu stvari streže. Glede na vse situacije, ki sem jih že prebrala po forumih, je vse skupaj ena velika zbrka.




diva 4 -> RE: Subvencija šolske malice (7.9.2012 10:13:42)

Jaz sem vlogo oddala na CSD v začetku julija in dobila odločbo v roku 14dni.




Stran: [1]