Baby Jogger Summit (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


jajcka -> Baby Jogger Summit (14.8.2012 12:59:56)

Po vseh forumih sem brskala za info o teh vozičkih, pa sem ugotovila, da nima skoraj nihče tega vozička. Pa sem tvegala in ga kupila....in moram povedati, da sva z možem absolutno navdušena! Predvsem mož, ki na začetku ni kazal posebnega zanimanja za to (češ: voz je voz), je čist "not padu", hehe. Je lahek, z enim potegom se zloži, zložen ne zasede veliko prostora in krasno je stabilen in vodljiv. Je pares, da prav nikogar še nisem videla s tem vozekom, zato sem se odločila, da podam informacijo na tale forum. Mogoče bo izpadlo kot reklama, pa dobro, saj so tudi druge teme podobne, ko uporabnice hvalijo svoje vozeke. Mogoče pa bo komu ta info pomagala pri odločitvi. Lp




MioBambino -> RE: Baby Jogger Summit (14.8.2012 13:48:47)

Koliko pa stane ta voziček?
Kje se ga da kupiti?

Mene pa zanima.[sm=smiley1.gif]




MioBambino -> RE: Baby Jogger Summit (14.8.2012 13:51:06)

A nima košare?




jajcka -> RE: Baby Jogger Summit (14.8.2012 16:03:08)

Kupila sem ga: http://www.kakadu.si/baby-jogger-otroski-vozicki/360-baby-jogger-summit.html
Ima tudi košaro za dokupit. Za oboje (brez lupinice) sem dala okrog 720 €. Pol pa moraš dokupiti še adapterje za maxi cosi (34 €) in maxi cosi lupinico. Midva sva vzela še Familiyfix za v avto To dvoje sem dobila v Baby centru za 320 €. Tako da nanese skupaj okoli 1000 €. Brrr...




cilla -> RE: Baby Jogger Summit (14.8.2012 20:44:23)

O, ja, Baby Jogger so carski vozički. Tudi za dvojčke/trojčke [sm=smiley36.gif] Ko sem lani kupovala dvojni voz, žal še niso imeli globokih košar, ampak zdaj imajo tudi to.




jajcka -> RE: Baby Jogger Summit (14.8.2012 22:22:44)

Zelo mi je bil všeč tudi njihov City Elite, ker ima malo manjši zadnji dve kolesi in je prav tako primeren za vse terene: http://www.kakadu.si/baby-jogger-otroski-vozicki/444-baby-jogger-city-elite-.html ampak je moj hotel Summita, ker sva oba zelo terenska in bova delala orenk ture z njim, se že veselim. So pa popularni tisti za dvojčke, ja.




Stran: [1]