stripi za darilo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


baby22 -> stripi za darilo (15.8.2012 18:08:45)

imam eno vprašanje, če morda kdo ve kje se da kupiti kakšno zbirko stripov ali kaj podobnega.
potrebujem za darilo za 10 letnika, ki obožuje stripe... ima kdo kakšno drugo idejo?
hvala...




Anonimen -> RE: stripi za darilo (15.8.2012 18:17:18)

Morda najdes kaj tule:

http://www.muster.si/prodam.php

http://www.risar.si/index.php?option=com_content&view=article&id=19&Itemid=27




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.8.2012 22:11:22)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.8.2012 22:12:05)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




šrimpf -> RE: stripi za darilo (15.8.2012 22:35:08)

risar nima ravno stripov za otroke, stripbumerang je zbirka za odrsale, pa dejansko bi morala kupiti vseh žnj nadaljevanj, ker se zgodbe prekrivajo.
ena varianta (meni osebno najljubša) so nove izdaje legendarnih stripov mikija mustra, ti je že ena prilepla link od stripartnice.
lahko kupiš tudi Tintina, to imajo pri Učilih v knjigarni Felix, luštne izdaje v angleščini, kjer so po tri zgodbe skupaj, pa se dobijo v Konzorciju.
Naprej:
- Garfield - izšli sta novi dve knjižici v trdi vezavi
- Lucky luke, Iznougud - več zgodb
- Mali princ v stripu (MK)
pa seveda ne smem pozabit Calvina in Hobbsa - Nekaj pod posteljo se slini pa še ena, sem pozabila naslov.
Potem so tu še Slovenske pravljive v stripu in Grimmove pravljice v stripu, pa Pikica in Tonček; Hribci kremeniti od Marjana Mančka. Tega je v slovenščini še kaj nekaj, v angleščini pa še celo malo več.
Če se ne boš odločila za Mustra ali Tintina, ti priporočam, da se oglasiš v knjigarni Konzorcij, kjer je super oddelek s stripi, prej omenjenih dveh pa se tu žal ne dobi.




blaža -> RE: stripi za darilo (15.8.2012 22:37:49)

Na pošti slovenije pa prodajajo še strip od Scobby dooja in Tom and Jerrija




blaža -> RE: stripi za darilo (15.8.2012 22:38:40)

Če še ni bral, pa definitivno Tin tina, je mega. Moj je že lani vse prebral [sm=smiley1.gif]




baby22 -> RE: stripi za darilo (18.8.2012 8:25:02)

štrimpf, hvala za tako obsežen spisek, nekaj sem že izbrala z njega [sm=bravo.gif]
blaža Tin Tina sem imela v mislih, vendar je v kategoriji do 8 let, nisem bila prepričana če je to zanj, ker bo star 10 let, ampak zdaj vem da je primeren. Tom IN JERRY ne pride v poštev, je zame premalo...bi rajši kaj obsežnega... tiste zbirke z link-ov mi pa tudi "ne potegnejo" mislim, da je to za starejše otroke [sm=smiley36.gif]

hvala zelo ste mi pomagali, zdaj pa samo v akcijo iskat, kje imajo.





Stran: [1]