Oblačila za deklico (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Kupim - prodam >> Dobrodelnost



Sporočilo


Anonimen -> Oblačila za deklico (21.8.2012 8:31:54)

Pozdravljene,

če bo katera pospravljala omare in bo imela kakšna oblačila odveč,ki jih ne bo več potrebovala za deklico v št.110-116 se priporočam nam bi vsak kos oblačil prišel zelo prav.

Hvala,LP.




Anonimen -> RE: Oblačila za deklico (22.8.2012 9:19:18)

lahko tudi kupim po simbolični ceni.Rabim za jesen/zima




Anonimen -> RE: Oblačila za deklico (1.9.2012 8:02:30)

A res nima nihče nič?




ZmajTolovaj -> RE: Oblačila za deklico (1.9.2012 14:06:55)

http://www.bolha.com/iskanje.php?ckat=14&search=116




Anonimen -> RE: Oblačila za deklico (3.9.2012 12:21:12)

Hvala ampak z nakupom na bolhi imam slabe izkušnje.




nyna84 -> RE: Oblačila za deklico (3.9.2012 12:40:53)

Zakaj pa? Jaz sem pa ravno danes gledala dva oglasa za deklice 110-116 (za 5 let) in se mi je zdelo kar ok.

http://www.bolha.com/otroska-oblacila-prosti-cas/komplet-oblacil-za-deklico-5-let-oglas1282027667





nyna84 -> RE: Oblačila za deklico (3.9.2012 12:56:47)

Sicer bi pa jaz na tvojem mestu zavila v H&M, imajo precej stvari, ki so tudi cenovno ugodne. Samo čas si je treba vzeti in res dobro pregledati ponudbo in cene. Ker sicer se res veliko rabljenih stvari prodaja za kar nekaj denarja in na koncu ne veš, kaj te čaka, ko odpreš doma paket.
Pa jaz sem mojima dvema prejšnja leta kupovala precej svari tudi v Kiku. Če kupuješ sproti (vsak mesec nekaj), se tudi strošek porazdeli. Sej nikoli ne rabijo vseh oblačil naenkrat. [sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: Oblačila za deklico (3.9.2012 13:32:15)

Ja sej gremo popoldan malo pogledat.

Tudi meni se zdijo nekatere cene rabljenih oblačil kar zasoljene,sem pa enkrat kupila preko bolhe in me je skoraj kap ,ko sem videla kakšna oblačila so v škatli dosti jih tudi za doma nismo mogli nositi:(( res groza.

Sem pa mislila,če bi slučajno katera pospravljala omare in bi imela kaj za podariti,če ne rabi več.
Sem ravno prejšnji teden tudi jaz podarila ( na forumu podarim.si )kar nekaj oblačilc,ker mi jih je škoda zavrečt nekomu pa še kako pridejo prav.

Lep dan




Stran: [1]