babyfon (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


žiža -> babyfon (7.9.2005 11:54:27)

Kar se tiče telih babyfonov nimam blage veze in bi rabila en nasvet. Situacija je namreč taka, da živimo v bloku v tretjem nadstropju, moji starši pa v sedmem. Zdej me pa zanima kakšen babyfon bi bil v tej situaciji najbolj uporaben.
se vam prav lepo zahvaljujem




Anonimen -> babyfon (7.9.2005 12:01:10)

Aja, a misliš, da bi s tretjega do sedmega nadstropja neslo? Ponavadi na navodilih piše, koliko imajo "dometa". Je pa tako s temi babyfoni: pri nas je pol leta škripal in lovil neke španske glasove, kot da bi španci z avionim pristajali, samo da bi bila pilotka ženska. Potem je bil kar naenkrat mir in je bilo tako dve leti. Zdaj pa kar naenkrat spet slišim neko piskanje in hreščanje, da ga moram prav ugasniti.




žiža -> babyfon (7.9.2005 12:18:00)

ja sej, da piše kolk daleč nese mi je jasno samo kolk pa visok lovijo te stvarce Da ne bo potem kakšna stevardesa naša varuška




Tasika -> babyfon (7.9.2005 12:22:55)

Verjetno odvisno tudi od gradnje bloka.

Naš nese k sosedi (da gre mami na kavo ), ampak je v istem nadstropju, tako da ti težko pomagam.




Tasika -> babyfon (7.9.2005 12:23:54)

Pa še to. Podatek koliko nese je za odprt prostor, brez sten itd.




tascha -> babyfon (7.9.2005 13:47:55)

Mi mamo enga od Brevija in je super!

Kakor smo sprobali nese tudi 3 štuke, tako, da mislim, da bi bilo nekaj takega za vas primerno.




Blekica -> RE: babyfon (20.2.2007 20:29:08)

jaz imam enega philipsovega, nese 6 nadstropij, dela na  baterije ali elektriko in je super.malo dražji, a vreden svojega denarja. kupila sem ga v baby centru, je pa tak rumeno bel, s funkcijo pogovor.




Stran: [1]