Obisk komisije/bolniška (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


MioBambino -> Obisk komisije/bolniška (5.9.2012 16:28:04)

Doma sem na komisijski bolniški, zaradi nosečnosti.

Danes mi je nekdo enkrat pozvonil na vrata, pa nisem mogla pravočasno odpreti- ko sem stopila ven, se je že odpeljal(trajalo cca. 1-2 minuti). Nihče od poznanih.

Zdaj me pa zanima- ali komisija večkrat pozvoni, ko pride? Bi mi pustili kakšen listek, če bi bili oni(meni ga niso)?

Kaj naj naredim?
Sem kar malo panična, da ne bi rekli, da nisem bila doma, pa sem bila, le dovolj hitro nisem mogla odpreti vrat.




2sneg13 -> RE: Obisk komisije/bolniška (5.9.2012 17:32:23)

Pustijo listek, brez skrbi!




PinaNina -> RE: Obisk komisije/bolniška (5.9.2012 20:24:23)

Pred časom niso puščali listka, je mož imel kontrolo, pa zaradi poškodbe ni mogel pravočasno priti do vrat, drugič sem bila slučajno doma, pa se je ko je videl, da je resno stanje, opravičil.




jabka -> RE: Obisk komisije/bolniška (5.9.2012 20:44:51)

Jaz sploh nimam zvonca. KAko bi slpoh prišli do mene? A sem po kakšnem zakonu dolžna imet zvonec??? Ali pa odpret neznancu?




Poka -> RE: Obisk komisije/bolniška (6.9.2012 7:14:44)

Danes preverjajo vse, zelo podrobno. Za to še imajo čas in denar... Drugega pomembnejšega dela itak očitno ni, a ne [sm=hudicek1.gif]

Na vašem mestu bi si napisala datum in uro, kdaj naj bi kdo pozvonil in če bi bilo karkoli narobe, bi jim razložila situacijo, v dokaz pa sporočila datum in uro.

Mislim, da nekatere stavri delajo namerno, vsaj jaz to opažam. Sama sem pa prijavljena na Zavodu za zaposlovanje in trenutno dobivam nadomestilo plače. Je pač tako, trenutno :) To je zame nekaj novega in dobiš en zaposlitveni načrt, ki ga podpišeš in je kot pogodba. Tam piše, da je obveznost obisk kariernega središča. Nič pa ne piše, kako moraš ti tist obisk dokazovat. In ko sem šla ene dvakrat, sem šele ugotovila, da se nekam podpišeš. In sem vprašala svetovalca, pa ni nič povedal. Glede ene stvari je rekel, da ni obvezna, medtem ko je neka druga gospa rekla, da je obvezna. No in šele po dveh mesecih sem izvedel, da podpis ni dovolj in da moraš še ene listke nekam not metat, v dokaz, da si pošiljal prošnje. Kar vpišeš itak v eno knjižico. Po dveh mesecih izvem, da bi mogla to še poisat nekam drugam... In sem pač to naredila naknadno, dokler niso ugotovili - mi je pa povedala gospa, da so pa nekoga zaradi tega vrgli iz zavoda. Glede na to, kako je s tem - verjetno tudi ni vedel, kaj mora. No, jaz imam sicer zelo prijazno svetovalko, večinoma so vse OK, imam sicer eno neg. izkušnjo, ko sem se šla prijavit in sem pred 20 ljudmi dobesedno pop... Večinoma se pa vse zavedajo situacije in se po mojem tudi same bojijo za službo... Sicer pa - kdo od ljudi tam, pa ne bi vzel resno stvari, glede na to, da je to enim edini dohodek.

Drugače pa - kar se tiče kakih takih stvari, pazite - ker smo postali policijska država, to je ja očitno... V komentiranje političmne scene se raje ne bom spuščala, ker sem se končno prisilila, da ne gledam poročil vsak dan, ker se mije začelo zdet, da to ni dobro.




Anonimen -> RE: Obisk komisije/bolniška (7.9.2012 21:19:40)

Poka, sem ti poslala zasebno sporočilo :) .




meeryana -> RE: Obisk komisije/bolniška (25.10.2012 16:58:57)

Bi ti pustili obvestilo, zagotovo!




liliana -> RE: Obisk komisije/bolniška (26.10.2012 17:55:55)


IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Doma sem na komisijski bolniški, zaradi nosečnosti.

Danes mi je nekdo enkrat pozvonil na vrata, pa nisem mogla pravočasno odpreti- ko sem stopila ven, se je že odpeljal(trajalo cca. 1-2 minuti). Nihče od poznanih.

Zdaj me pa zanima- ali komisija večkrat pozvoni, ko pride? Bi mi pustili kakšen listek, če bi bili oni(meni ga niso)?

Kaj naj naredim?
Sem kar malo panična, da ne bi rekli, da nisem bila doma, pa sem bila, le dovolj hitro nisem mogla odpreti vrat.


Če je bil nekdo s komisije in ni pustil listka, bo prišel še enkrat....zato ker enkrat nisi odprla vrat ti ne morejo kar tako "odvzeti" bolniške......konec koncev si lahko ravno na wcju in kakaš.....




Stran: [1]