Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Tangerina -> Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (6.9.2012 15:02:36)

Zanima me, ali morda katera prodaja rabljen Belly Belt, podaljške za klasične kavbojke da jih prilagodimo našim trebuščkom? [sm=smiley1.gif]
Shujšala sem 7kg in so mi ponovno prav stare kavbojke, če ga ima katera viška se priporočam! [sm=bravo.gif]




Stojčika -> RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (7.9.2012 9:32:33)

Moram pogledati doma,se mi zdi,da še imam tri belly belt-e... (zdaj sem v službi). So popolnoma nerabljeni..Ti jih podarim,ker drugače bodo pristali v košu (upam,da že niso)..




87mala -> RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (7.9.2012 9:52:28)

Če hočeš jih lahko kupiš v KIKU, imajo različne barve in velikosti, mislim da za okoli 4 € :-)
Od zelene, modre, roza, beli, črni...




Tangerina -> RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (7.9.2012 12:44:02)


IZVIRNO SPOROČILO: Stojčika

Moram pogledati doma,se mi zdi,da še imam tri belly belt-e... (zdaj sem v službi). So popolnoma nerabljeni..Ti jih podarim,ker drugače bodo pristali v košu (upam,da že niso)..


Stojčika, se vsekakor priporočam! [sm=bravo.gif]




Tangerina -> RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (7.9.2012 12:44:35)


IZVIRNO SPOROČILO: 87mala

Če hočeš jih lahko kupiš v KIKU, imajo različne barve in velikosti, mislim da za okoli 4 € :-)
Od zelene, modre, roza, beli, črni...

V Kiku pa res še nisme bila, bom šla še tja pogledat, hvala za info! [sm=bravo.gif]




Stojčika -> RE: Belly Belt (elastičen podaljšek za navadne hlače) (10.9.2012 8:50:40)

Tangerina,belly belte še imam,tako da mi posreduj podatke,da ti jih lahko pošljem.




Stran: [1]