kupim dodatke za voziček stokke v2 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


annai -> kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 8:31:32)

pozdravljene! za omenjen voziček bi rada kupila dodatke kot so summer kit, dodatni tekstil v katerikoli barvi, nastavek za flaško, adapterje za lupinico maxi cosi, zimsko vrečo, odejico, nahrbtnik, marelo,......




Tutan -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 9:01:15)

Jaz tele dodatke iščem kar preko ebaya. So neprimerno cenejši, kot pri nas. Po mojem bi lahko fino zaslužila zgolj s tem, da bi iz ebaya naročila stvari za stokke voziček, pa jih tule prodajala. Poleg tega je pri nas tega malo, ponavadi se prodaja kar komplet voziček z vsemi dodatki (kolikor sem spremljala bolho).
Pa na ebayu si lahko vsaj en malo več zmišljuješ - je malo več barv na voljo (mislim ker je večja masa ljudi, se seveda prodaja več različnih stvari - pri nas je recimo na bolhi zdaj popularen zelen stokke [sm=smiley36.gif]).




princess13 -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 9:09:45)

Se strinjam s Tutan. Ful težko je dobit karkoli po delih. Midva sva ful dolgo iskala te adapterje za Maxi Cosi in sva jih potem končno dobila od enega iz Kopra za 25€. Spremljaj pa vsaki dan malo Bolho, včasih se le najde kaj...pa tak kot ti je Tutan napisala, E-bay. Lahko pa tudi tiste, ki prodajajo cel komplet vprašaš, če se da samo kaki del kupit posebej. Nama manjka še zimska vreča in marela...ampak verjetno tega niti ne bova tako nujno potrebovala.
Srečno! [sm=smiley2.gif]




annai -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 10:05:37)

hej.sem našla en summer kit na e-bayu...pa ne pošiljajo v slo. :( tekstila pa ne najdem...sem vse preiskala... na bolhi pa vsi prodajajo samo komplet. :(




Tutan -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 10:18:23)

Annai, kljub temu, da včasih piše, da ne pošiljajo v SLO, se splača podrezat. Nekaterim se enostavno ne da vpisat vseh podatkov - če si kdaj prodajala preko ebaya veš, da ni tako simpl, kot kupovanje. Je treba en kup stvari vpisat in če nekaj ne veš, enostavno ne vpišeš. Nekateri ti potem vseeno brez problema pošljejo, pa ti naknadno povejo, kakšna je poštnina.

Išči pa na .co uk in tudi na .de -> včasih ima .com precej nižjo ceno, pa višjo poštnino, zato jaz najraje kupujem iz Anglije.




Tutan -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 10:21:27)

http://www.babyonlineshop.de/shopart/1005190202/kinderwagen/Stokke-Kinderwagen/Stokke-Xplory-Complete-Kinderwagen/Stokke_Xplory_Kinderwagen_Complete.htm


Tule še poglej, če najdeš kaj, kar ti ustreza....

Aja, pa glede nahrbtnika? Kako nujno ga potrebuješ? Mislim, jaz pri prvem niti nisem pogrešala ne previjalne torbe, ne nahrbtnika - imam vsa svoje torbe precej velike, pa sem dala not plenice, pa podlogo, čaj, brez problema....
Mene bolj zanima ali je katera kupila/ima - trdo torbo za podvozje? Če greš v trgovino, pa da kaj kupiš - se da kaj not spravit?




princess13 -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 10:38:15)

Tutan, jaz imam točno taki voziček kot je na tem link, ki si ga prilepila.
Sprašuješ za to torbo, ki je spredaj na vozičku? Nisem je še sprobala, ker imam komaj čez en mesec rok [sm=smiley1.gif] Lahko ti pa povem, da je ogromna in se da not spravit veliko stvari.
Jaz jo bom na začetku uporabljala za stvari za bebiko...




annai -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (10.9.2012 19:51:11)

tutan, torba na sprednji strani vozička je ogromna če to misliš...prejšnič sem šla po karton mleka, jogurte,..... ( nisem mislila toliko kupit ampak...zgodilo se je) pa sem vse spravila v to torbo. je pa to torba od starega modela. :)




Tutan -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (11.9.2012 8:06:36)

Ja, annai je torba očitno od starega modela, ker je na nobeni nemški spletni strani ne najdem [sm=smiley1.gif] Bom brskala kar po ebayu.
Princess, lepa barva [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ima katera winter kit? Meni po eni strani deluje plastično (v BC sem gledala vijola in mi res ni potegnil), po drugi strani pa gledam slikce na Stokke FB strani in so nekateri winter kiti prekrasni. Zdaj sem pa v dilemi, ker mi imamo (zopet) zimskega novorojenčka [sm=smiley1.gif]




annai -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (12.9.2012 14:43:43)

ah joj...nič še nisem našla... rada bi malo osvežila voziček preden pride drugi dojenček pa očitno nebo nič...midva imava še star model, saj sva ga uporabljala že za hčerkico...in zdaj ne moreš dobiti za ta model nič več...na odg. od baby centra čakam, upam da povejo kaj pametnega. :)




princess13 -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (12.9.2012 14:49:15)

Kolegica prodaja tole zimsko vrečo original od Stokke, nerabljeno za 70€ (nova je 90€).
Če ti je všeč, te povežem z njo...
http://www.stokke.com/en-us/stroller/xplory-basic-package/accessories-range/sleeping-bag-fleece.aspx




sobrate -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (12.9.2012 16:36:09)

Poglejte na spletno stran: www.pramworld.co.uk

Imajo kar nekaj stvari za stoke in dostavljajo v Slo .




annai -> RE: kupim dodatke za voziček stokke v2 (13.9.2012 20:56:42)

princess 13, hvala za info. sem že dobila zimsko vrečo.
sobrate..hvala za link, vendar so tukaj samo dodatki za v3, ne za v2 katere potrebujem jaz.lp




Stran: [1]