ultrazvok na VIDEO (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Meggi -> ultrazvok na VIDEO (8.9.2005 9:14:18)


Zvedela sem , da ti seveda proti plačilu 10.000sit, posnemejo ultrazvok na video. Ali je katera to vzela in doživela? Se izplača ali ne? Je trajen spomin in lahko podoživljaš obdobje nosečnosti.

      
Za nosečnice en nasvet. Nočem vsiljevati a mi je tak fajn da moram povedat.

Naredila sem si kar sama iz blaga tako širok pas za okoli trebuha. Izbereš pisano blago, ki ga lahko kombiniraš z čimveč ostalimi nosečniškimi oblačili lepo zarobiš in imaš. A ja elastično blago mora bit, da te ne tišči in ti je čimdlje prav.

Zakaj je fajni.

Jaz sem imela kljub "poletju" mrzel trebuh. Na živce mi je šlo da mi vse majce (navadne od prej) gor lezejo, in mi je pihalo. Sedaj me je tak fajn da ga imam za doma gor, pa če kam grem. Seveda nisem ostala pri enem.

Če se kateri da- v roke in gremo ustvarjat.
A ja ideja ni moja pristna, sem visla v nekermanu za 2.700 jaz sem dala za dva taka za blago 1.100 sit.

        Uživajte srečke nosečke!

                  




Anonimen -> ultrazvok na VIDEO (8.9.2005 9:16:57)

V Kranju ni treba nič plačat, samo kaseto prineseš. Ampak meni itak ni nič jasno, kje je kaj pri teh posnetkih, ne pri slikah ne pri videu. Kolegice vse vidijo in kažejo, se raznežijo in občudujejo, ampak ne ..., meni ni nič jasno.




Stefka -> ultrazvok na VIDEO (8.9.2005 9:28:55)

A katera ve za Domžale?





mauri -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 10:16:20)

Jaz sem bila pri dr. Mihelič Klari v Črnučah, ko sem bila v 25. tednu. Naredila mi je 20 min. posnetek in zraven vse lepo razložila, tako da se je videlo ko je naša mala pupa odpirala usta , mahala z rokico, brcala, se na koncu, ko ji je postalo že nerodno, skrivala ...
Skratka meni ni žal. Je večen spomin na dogajanje v tvojem bušiju.
Cena za pregled je malo manj kot 7.000 SIT




Minka Pobalinka -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 10:53:17)

Tudi jaz sem bila pri dr. Miheličevi v Črnučah.. Pregled oz. UZ je 6600, kaseto prineseš s seboj.. Je pa super, saj imaš kot je že Mauri povedala trajen spomin..




ursa_p -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 13:04:20)

Tudi mene zanima kako je to v Domzalah. Narocena sem 29. septembra. Naj se odjavim in grem raje kam drugam? Ker bi tudi sama rada imela kaseto (se raje CD) za spomin!

Glede na to, da je v Kranju zastonj ... se lahko kar sama narocim tam ali je to samo pod pogojem, da tja hodis h ginekologu?

Lp, Ursa




kati1 -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 13:16:40)

mauri in minka pobalinka ... sem bila tud v Črnučah ... posnetek je enkraten ... pr nas smo gledali kar cela družina in še kolegi so hotel gledat - vsi vse videli (pa tud midva sva mal razlagala)




ursa_p -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 13:19:33)

Jaz sem kar poklicala v Domzale!
V Domzalah tega na zalost nimajo!

Kranj ... sem vprasala ce lahko pridem v Kranj, ce imam ginekologinjo v Domzalah, pa je rekla, da samo z napotnico, drugace je pregled samoplacniski.
Je pa rekla tudi to, da ne ve, ce to se zmeraj delajo ... moram poklicat se v ponedeljek dopoldne!

Lp, Ursa




Anonimen -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 13:41:48)

Ja, seveda, jaz sem iz Kranja in sem imela tam ginekologa in redni ultrazvok.




kepica81 -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 16:54:27)

MAuri in Minka pobalinka!

kje pa je ta G v Crnucah? Tudi jaz sem iz crnuc, tako da nekaj naselja poznam
a ima kaksna telefon? (sj zdj sem ne rabim, ampak potem ko bo ze malo vecji )
hvala...




kati1 -> ultrazvok na VIDEO (9.9.2005 18:06:00)

kepica .. sem ti odgovorila na privat




Stran: [1]