duda (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


rumena -> duda (8.9.2005 9:20:53)

Enostavno ne vem za katero znamko dud bi se odločila . Katere uporabljate ve in kakšne izkušnje imate z njimi?




CatJa -> duda (8.9.2005 9:52:19)

Jaz nobene , Jan ima pa Nukovo, silikonsko. Pa mu je zgleda zelo vsec, ker se je se ni povsem odvadil.

LP




Spicy Black -> duda (8.9.2005 10:02:46)

Jaz imam Nuk in Avent no ne jaz moj mali...silikon in navadno in nič ne komplicira, vleče kar mu daš    , če ni dude pa mojo roko cuza ful je smešen...




Marogica -> duda (8.9.2005 10:47:00)

Mi imamo Aventovo-kavčuk. Naš princ je zadovoljen.




Anonimen -> duda (8.9.2005 10:53:39)

Predvidevam, da si noseča in se odločaš, katero dudo bi ponudila tvojemu novorojenčku. Pri nas je bilo tako, da sem kupila dve, eno Chicovo kavčukovo navadno in eno anatomsko oblikovano Nukico. Obe sem sterilizirala in vzela s seboj v porodnišnico. Tiste navadne niti slučajno ni hotel, se je davil, Nukico pa je takoj zagrabil in veselo cuclja še danes, po treh letih in pol. Ne da bi se s tem hvalila, ampak tako je.
Tako da mislim, da dojenčkom ustrezajo različne dude. Kakor komu.




urška -> duda (8.9.2005 12:51:11)

tomi tipi (dobiš v baby centru) pa nes jih sabo v porodnišnico, pa vzemi eno anatomsko eno ap anvadno, ker ne veš katero si bo zaželel




Anonimen -> duda (8.9.2005 15:46:47)

Soseda je imela NUK kavcuk skoz (do 3eh let)




pravljica -> duda (8.9.2005 16:10:42)

jaz še pa zdaj po 2 mesecih nisem našla prave...kupujem ko zmešana, pa mu nič ne paše...pol še pa te finte 2/1 ...brez veze! ampak kolikor sem naredila povzetkov, mu pašejo kavčukove, silikonske so očitno pretrde, in pa takšne, ki imajo na vrhu bunkico (ne ortopedske)...ampak v tej kombinaciji je še nisem našla...če katera ve, kje bi jo našla, se priporočam




Jessy -> duda (9.9.2005 22:28:36)

Moja ima Aventovo. Jo ima zelo rada, jaz pa sem najbolj zadovoljna zato, ker ima pokrovček, da jo lepo pokriješ.




Anonimen -> duda (9.9.2005 22:37:19)

Jaz sem tudi pripravila različne dudice, pa jih bolj ali manj samo za okras okoli vlačim. Mali v skrajni sili sesa prstke, sicer pa nič. Samo ziza velja




tejčica -> duda (11.9.2005 1:39:34)

Mi smo imeli dudo skoraj do 3. leta in sicer nukovo. Svetovala nam jo je zobozdravnica v materinski šoli, in sicer zaradi oblike. Je pa res, da je včasih muka najti tapravo, saj je otrok lahko zelo izbirčen. Nekateri sprejmejo vsako, nekateripa šele npr. deseto.




Annny -> duda (11.9.2005 10:52:49)

NUK- zadnjič sem kupila tudi Aventovo, pa se z njo samo igra




Pi-kica 1 -> duda (16.9.2005 23:52:27)

Babydream, že kar od začetka. Ko sem bila noseča, mi je bila všeč, ker so barve šle k njegovi sobici. Samu pa tudi, ko jo je prvič poskusil, je bil navdušen in smo ostali pri njej.

LP

Pi-kica




polona2 -> duda (17.9.2005 0:24:40)

Pravljica, Tommee Tippee ima dude iz kavčuka, prav takšne oblike, kakršno iščeš. Imenuje se "Cherry Soother", vsaj jaz sem te razumela, da iščeš dudo, ki ima cucelj oblikovan kot npr. cucelj na Aventovi steklenički. Te dude prodajajo v Baby centru, so pa enobarvne in zelo lepe.




Jančika_ -> duda (17.9.2005 1:38:01)

Baby Nova. Prej navadne, zdaj pa Denti Maxx (za otročke z zobki). Navadne so identične Nukovim, a pol cenejše. Ista stvar - Müllerjeve. Še cenejše, a popolnoma iste oblike. Po moje jih delajo po licenci.




pravljica -> duda (19.9.2005 12:17:48)

ja polona hvala, bom šla še enkrat gledat...sem jih očitno zgrešila




Stran: [1]