RE: Čiči pa čaki ... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:45:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]

A ti si z eno nogo že v porodni? Sploh nisem vedela, da si noseča.[sm=smiley1.gif]

Tako nekako ja [sm=smiley36.gif] ... ja kaj naj rečem ... premal RR spremljaš ... no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim [sm=smiley2.gif]



ja Lady, pa Story..si pa poklicala [sm=jezicek.gif]




pomar*ANČA* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:46:07)

jst tudi nisem vedla da si noseča[sm=smiley36.gif]

naslednjo nosečnost pa le odpri novo temo pa nas vse obvesti, da bom jaz sploh kej na tekočem [sm=jezicek.gif]




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:47:03)

pomar"anča" saj sem napisala Lady..24kur....




pomar*ANČA* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:49:08)

jst sem moj prejšni post tolk časa pacala da si me ti prehitela[sm=smiley36.gif]

no, če že ni obvestila vse slo da je noseča, pa upam, da bo nas vsaj obvestila, ko bo rodila... otika, sej veš, ženski ferbec mi ne bo dal spati[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:50:52)


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]

A ti si z eno nogo že v porodni? Sploh nisem vedela, da si noseča.[sm=smiley1.gif]

Tako nekako ja [sm=smiley36.gif] ... ja kaj naj rečem ... premal RR spremljaš ... no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim [sm=smiley2.gif]



ja Lady, pa Story..si pa poklicala [sm=jezicek.gif]

A to ni dost?! [sm=smiley22.gif]

[sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:52:33)


IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*
no, če že ni obvestila vse slo da je noseča, pa upam, da bo nas vsaj obvestila, ko bo rodila... otika, sej veš, ženski ferbec mi ne bo dal spati[sm=smiley1.gif]

Se globoko opravičujem in obljubljam, da vas obvestim, ko se mulo odloči priti na svet [sm=smiley36.gif]




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:54:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: alda


IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Dajte mi mal krajšat čas ... čakam da se začne kaj dogajat in se mi počasi že meša [sm=smiley2.gif] [sm=smiley36.gif]

A ti si z eno nogo že v porodni? Sploh nisem vedela, da si noseča.[sm=smiley1.gif]

Tako nekako ja [sm=smiley36.gif] ... ja kaj naj rečem ... premal RR spremljaš ... no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim [sm=smiley2.gif]



ja Lady, pa Story..si pa poklicala [sm=jezicek.gif]

A to ni dost?! [sm=smiley22.gif]

[sm=jezicek.gif]

ne otika ni!!
Ko rodiš moraš še Pop tv, pa Pink....

mal heca..upam, da ne zameriš!!

res pa je ,da me bo zdaj fuuul firbec matral, kdaj je akcija !!




pomar*ANČA* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:56:38)

sej sem rekla da.. ženski firbec...

otika, drugače pa...vse dobro, v porodni sobi pa le bodi šefica ti[sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 11:59:52)

no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim

Včasih to kr kdo drug nardi zate[sm=jezicek.gif]
Otika, naj ti hitro mine, sicer pa tudi če se vleče, samo da se dobro konča, a ne?[sm=smiley1.gif] S tem sem se jaz tolažla: da je boljše, da pač počaka, da bo pripravljena kot pa da rine prej, pa je kaj narobe...




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:02:59)

Ok ... obljubim, da bodo o rojstvu mojega potomca poročali vsi resnejši mediji ... tako na TVju in internetu kot tiskane izvedbe ... seveda bo pa premierno objavljano tule na RR [sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:05:13)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

no res pa nisem v začetku leta svoje teme odpirala, da vas vse obvestim

Včasih to kr kdo drug nardi zate[sm=jezicek.gif]
Otika, naj ti hitro mine, sicer pa tudi če se vleče, samo da se dobro konča, a ne?[sm=smiley1.gif] S tem sem se jaz tolažla: da je boljše, da pač počaka, da bo pripravljena kot pa da rine prej, pa je kaj narobe...

Ja to se pa spomnim, ko so te detektivke "izvohale" [sm=smiley36.gif]

Hvala punce [sm=smiley31.gif]




*miska.mcc* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:06:14)




IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Včasih to kr kdo drug nardi zate[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/jezicek.gif[/img]



[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/img]

....če sem bla pa dežurna takrat, no!




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:09:04)


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Včasih to kr kdo drug nardi zate[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/jezicek.gif[/img]



[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/img]

....če sem bla pa dežurna takrat, no!


[sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:11:31)

Ja to se pa spomnim, ko so te detektivke "izvohale"

Hehe, veš, da so me še predno sem komu povedala?[sm=zmeden.gif] Sem mami po tel. rekla, da mi je slabo, me je slišala ena rrjevka, ki je sploh ne poznam in mi potem pisala na zs, če je to to in sem rekla, da je to to, sam da še ni glih javno to[sm=smiley36.gif]. Je potem prijazno počakala, da bom obelodanila;).
No, potem ko sem pa prvič kot ronja napisala nekaj k januarčicam, je bila pa lih miš dežurna[sm=jezicek.gif]. Miška, saj je bilo prav zabavnov vse skup[sm=smiley36.gif].
Otika, a ti je kej lažje čakat zdaj? Če ti je kaj v uteho, jaz nosim svojega na drugi strani trebuščka... Pa še dere se, če se neham zibat, ker je nekaj bolan...




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:26:22)


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: ronja


Včasih to kr kdo drug nardi zate[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/jezicek.gif[/img]



[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley9.gif[/img]

....če sem bla pa dežurna takrat, no!


ja pa lih je bila takrat postavljena za stike z javnostjo!!




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:28:40)

Jaz sem pa prve 4 mesece (dokler v službi nisem povedala) tule uporabljala drug nick ... pač za vsak slučaj pa to [sm=smiley36.gif]

A veš da mi res hitreje minevajo minutke ko takole malo čvekam ... umapm, da z malim ni kaj hujšega ... naša je ravno 14 dni nazaj eno začetek bronhitisa prebolela, ko je kar precej kašljala pa posledično tudi bruhala ... no zdaj pa hujšega od rahlo smrkavega noska ni.




ZARA -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:41:56)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem pa prve 4 mesece (dokler v službi nisem povedala) tule uporabljala drug nick ... pač za vsak slučaj pa to [sm=smiley36.gif]

Res sem eno Cotiko zasledila...




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:42:55)


IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz sem pa prve 4 mesece (dokler v službi nisem povedala) tule uporabljala drug nick ... pač za vsak slučaj pa to [sm=smiley36.gif]

Res sem eno Cotiko zasledila...

Pa to nisem bila jaz [sm=smiley2.gif]




khurde -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:46:57)

a je že kej? [sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 12:47:44)

IZVIRNO SPOROČILO: khurde
a je že kej? [sm=jezicek.gif]

[sm=hudicek.gif]




ronja -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 15:25:33)

Jaz sem pa prve 4 mesece (dokler v službi nisem povedala) tule uporabljala drug nick .
rnako. samo mi tut to ni pomagalo[sm=smiley36.gif]. no, saj temo sem dobila,ko sem 1, uporabla pravi nik.
a darilca za starejše otroke pa moža maš naštimana? aja, to se ne sme[sm=smiley36.gif]. Kaj pa skuhaš kak ričet za v skribjo? pol prav pride...




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 15:40:59)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
a darilca za starejše otroke pa moža maš naštimana? aja, to se ne sme[sm=smiley36.gif]. Kaj pa skuhaš kak ričet za v skribjo? pol prav pride...

Darilce za taveko imamo pripravljeno ... sicer ne v smislu, da ji ga bo tamali prinesel, ampak v smislu, da bo to pomemben dan, ker bo postala velika sestrica ... tudi v trgovino sva že šli da je sama izbrala ninico za novega člana in mu jo bo v porodnišnico prinesla ... za mojega pa res nimam darila ... v bistvu se bom kar ornk namučila, da bom na svet spravila šeenega otročka za najino družino, pa naj mu bo to darilo, da se njemu nebo treba matrat [sm=jezicek.gif] Če imaš pa kako idejo, ap na dan z njo [sm=smiley1.gif]
Uh za v skrinjo pa res nisem nič nakuhala, ker imam samo 2 predala skrinje ... tak da bomo kar sprot kuhali, kaj bo v.d. taščica gor prinesla pa kaj moja mami spotoma, če bo pa kriza je pa tut halo pica čist ok [sm=smiley2.gif]




alda -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 16:29:25)

Otika kwa dogaja??




Anonimen -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 16:37:39)


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Otika kwa dogaja??

Čist nič ... kosilo kuham ... mlečno kašo z brusnicami ...




*miska.mcc* -> RE: Čiči pa čaki ... (10.10.2012 16:38:43)




IZVIRNO SPOROČILO: alda

Otika kwa dogaja??
  


sam res....

zdaj si se mal za.s.r.ala.

imaš, da se nam javljaš vsako polno uro vsak dan med 6:00-23:00

in da sporočiš, ko se odkotališ.....


sama si si kriva! [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>