|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova MaxiCosi MuraPlus 3 in 4
14.11.2012 19:34:05   
jaz_sem_jaz
Izšla je čisto nova MuraPlus 3 in 4.

MAXI COSI MURA PLUS

Me prav zanima, kdaj bo to v Sloveniji in kakšna bo cena.user posted image

Če katera kaj ve, mi naj prosim napiše- lahko tudi na ZS.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova MaxiCosi MuraPlus 3 in 4
15.11.2012 8:51:37   
Inigo
vprašaj v baby centru. tukaj ti bo težko kdo verodostojno dogvoril.

drgač sm pa mal več pričakovala od tega novga modela... še vedno je kot traktor... zloži se tok na veliko, da rabiš ful prostora v prtljažniku. edino pozitivno mi je velika strehica. to je pa res ful dobr!

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova MaxiCosi MuraPlus 3 in 4
15.11.2012 8:57:55   
zaspancek1
Na nizozemski strani je cena:
http://www.babymax.nl/kinderwagens/maxi-cosi-mura-plus-2013.html
Sicer pa zgleda dobro. Me veseli, da je strehica spet tista velika (kot smo jo imeli mi pri letniku 2009, se pa takrat ni dala zložiti skupaj s sedežem), kolesa niso napihljiva - to sicer ne vem, če je res neka prednost, ker nismo imeli težav z njimi. Sedež je večji - tako hrbtni, ki je višji, kot sedalni del, ki je širši. Skratka - se mi zdi, da je res malenkost izboljšan. Ampak ima pa še vedno en velik minus - TEŽO! Je absolutno prevelika (celo za 0,6 kg večja je od zadnje verzije), zato bi raje izbrala Eleo, ki je tudi malo manjša, še vedno pa je to res kvaliteten voziček.

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova MaxiCosi MuraPlus 3 in 4
16.11.2012 8:35:32   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Na nizozemski strani je cena:
http://www.babymax.nl/kinderwagens/maxi-cosi-mura-plus-2013.html
Sicer pa zgleda dobro. Me veseli, da je strehica spet tista velika (kot smo jo imeli mi pri letniku 2009, se pa takrat ni dala zložiti skupaj s sedežem), kolesa niso napihljiva - to sicer ne vem, če je res neka prednost, ker nismo imeli težav z njimi. Sedež je večji - tako hrbtni, ki je višji, kot sedalni del, ki je širši. Skratka - se mi zdi, da je res malenkost izboljšan. Ampak ima pa še vedno en velik minus - TEŽO! Je absolutno prevelika (celo za 0,6 kg večja je od zadnje verzije), zato bi raje izbrala Eleo, ki je tudi malo manjša, še vedno pa je to res kvaliteten voziček.


težka je pa res. že taprva mura. jo ima kolegica in se vedno muči z dvigovanjem v avto in ven... je pa res, da je zelo trden in kompakten vozek. kar je pa plus! ne kapiram pa, kako je lahko naš bugaboo tut tok trden in kompakten, pa ma sam 8kg.. kje je pol fora?! user posted image

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova MaxiCosi MuraPlus 3 in 4
16.11.2012 14:06:34   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo
težka je pa res. že taprva mura. jo ima kolegica in se vedno muči z dvigovanjem v avto in ven... je pa res, da je zelo trden in kompakten vozek. kar je pa plus! ne kapiram pa, kako je lahko naš bugaboo tut tok trden in kompakten, pa ma sam 8kg.. kje je pol fora?! user posted image


Ma, primerjaš traktor in osebni avto! user posted image Mura je res konkreten terenski voziček, primeren tudi za precej slabe terene, premagovanje precej visokih višinskih razlik, seveda pa je temu primerno ogromen, težek, slabše okreten in nikakor za vsakodnevno pretovarjanje v avto in iz njega! Bugaboo je bolj mestni terenec - lahek in res okreten, ni pa za res slab teren. Pri nas se je npr. vkopal v neutrjenem makedamu in tudi v snegu je bilo res težko voziti (seveda obvezno z velikimi kolesi spredaj, pa vseeno včasih ni pomagalo!), zato smo raje kar mi prišli na obisk h kolegom. Pa ker so ga vozili kar precej po makedamu (sicer utrjeni cesti), so se po slabem letu sprednja kolesa precej obrabila in na gladkih površinah (npr. v trgovini) ni bil več ravno dobro vodljiv.
Skratka (gledam samo velikost, težo, okretnost na določenem terenu) - če imaš slab teren, pa za v avto še eno marelo, potem je mura res super, sicer pa ni za kakšne manjše trgovine, včasih so problem tudi kakšna malo ožja vrata. Za po dobrem terenu, za v trgovine in za zlaganje v avto pa zmaga bugaboo.
Ampak - jaz danes ne bi kupila nobenega od teh dveh.... user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?