|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klik - varnost?!
18.11.2012 10:04:20   
vicki
Maloprej sem šla na Klik in vpisala svoje geslo. Sicer stran ni takšna kot običajno, ampak sem mislila, da so jo kaj spreminjali. Ker me ni povezalo na mojo stran, sem malo pregledalo vstopno stran in čisto spodaj videla, da moram vpisati varnostno geslo zaradi posodobitve sistema. Seveda tega nisem naredila, ker zgoraj piše, da je stran lažna. Sedaj pa me zanima, ali lahko pride kdo na mojo stran kljub temu, da sem vpisala svoje geslo - tako kot je običajno treba. Ali danes kdo dela na Kliku , da bi ga poklicala in vprašala glede tega? Hvala za pomoč ampak to se mi še ni zgodilo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klik - varnost?!
18.11.2012 10:12:04   
tulpek
iz njihove strani:
NUJNO obvestilo - lažno sporočilo o posodobitvi sistema
Datum: 15.11.2012

Uporabnike NLB Klika obveščamo o možnosti pojava lažnega sporočila o posodobitvi sistema ob poskusu vstopa v NLB Klik, ki zahteva vnos celotnega varnostnega gesla.

Obveščamo vas, da za posodobitev sistema NLB Klik nikoli ne zahtevamo vnosa dodatnega varnostnega gesla ali vstopnega gesla. Prav tako od vas po elektronski pošti ali kako drugače ne zahtevamo teh podatkov.

Več o lažnih straneh in zlorabah tipa "ribarjenje" oz. Phishing podatkov si lahko preberete na NLB Spletnem portalu.

Obenem vas ponovno pozivamo, da skrbite za varnost vašega osebnega računalnika, zato vas prosimo, da si ponovno preberete in dosledno upoštevate Zlata pravila, priporočamo pa vam tudi ogled in upoštevanje hitrega vodnika ABC varnosti na spletu.



_____________________________________________________________________________________

poskusi klicat in pa spremeni si geslo preko prave strani.

(odgovor članu vicki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klik - varnost?!
18.11.2012 10:15:02   
Doll
tukpek to ji čist nič ne pomaga. Ji bo pa tole:

http://www.nlb.si/nlb-klik-ponarejene-vstopne-strani
Ti piše kaj moraš narediti

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?