Pogodba za določen čas (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Melia -> Pogodba za določen čas (19.11.2012 18:53:48)

Pozdravljeni.

Zanima me, ali v pogodbi za določen čas mora obvezno biti določen čas od ... do... (torej točno datumsko določeno?)
Kaj pa pogodba za določen čas, ki ni datumsko definirana??? Torej, če piše, da gre za pogodbo za določen čas, dokler se neka določena delavka ne vrne (ta delavka ni ne na porodniški, ne na bolniški, ampak dela v drugi enoti).

Hvala za odgovore.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.11.2012 19:40:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Pogodba za določen čas (19.11.2012 20:52:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Melia

Pozdravljeni.

Zanima me, ali v pogodbi za določen čas mora obvezno biti določen čas od ... do... (torej točno datumsko določeno?)
Kaj pa pogodba za določen čas, ki ni datumsko definirana??? Torej, če piše, da gre za pogodbo za določen čas, dokler se neka določena delavka ne vrne (ta delavka ni ne na porodniški, ne na bolniški, ampak dela v drugi enoti).

Hvala za odgovore.


Ne...dovolj je že, da je določen razlog zakaj se je pogodba o zaposlitvi za določen čas sklenila....oz. da s prenehanjem razloga preneha tudi pogodba o zaposlitvi za določen čas.....torej, ko se vrne delavka, ki je v drugi enoti v "tvojo" enoto, preneha tudi tvoja pogodba o zaposlitvi za določen čas.....




Melia -> RE: Pogodba za določen čas (20.11.2012 13:06:02)

hvala za odgovore...
pa še nekaj....in kaj v primeru, če se ta določena delavka ne vrne? ali če gre delat drugam? ali če gre v pokoj? kaj bo potem?
in kako je z dopustom v tem primeru, ko se ne ve sploh kako dolgo še bom delala? ker po mojem moja pogodba pomeni, da lahko letim kadarkoli? so se lepo znašli....
po drugi strani pa sem lahko srečna, da imam v današnjih časih službo....

lp.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.11.2012 19:31:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]