Mamice v Celju (in tud drugod) - vikend 23. in 24.11. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Srečanja, družabni dogodki



Sporočilo


Nusika35 -> Mamice v Celju (in tud drugod) - vikend 23. in 24.11. (20.11.2012 15:08:26)

Slučajno sem zasledila, da bo planet tuš v celju ta vikend praznoval 10. obletnico in da bo ful enih dogodkov tud za malčke...muca copatarica, čarovniki, medved čalapinko, lina kuduzovič, in& out itd. pa nagradne igre pa tko. Se mi je zdelo fino da tole delim z vami, če bi katera slučajno rada svoje tamale peljala tja:) aja link pa tule, si lahko več preberete: http://celje.planet-tus.si/sl/novice/444/10__rojstni_dan_planeta_tus_celje [sm=smiley1.gif]




Mipka -> RE: Mamice v Celju (in tud drugod) - vikend 23. in 24.11. (20.11.2012 19:06:49)

Tale praznovanja v Tuševih centrih in tudi drugje so res super. Mi že ves čas kadar je priložnost hodimo predvsem na delavnice in igrica za otroke, se mi pa zdi da največ prav tukaj naredijo v Planetih Tuš. Škoda da ga ni v Ljubljani. Dobro saj Celje pa tudi Kranj nista daleč, tako da se vedno z veseljem odpravimo na pot. Naša dva sta spletla že kar nekaj prijateljev, pa tudi jaz se slišim z nekaj mamami in gremo potem na te dogodke kar skupaj. Upam, da bo sedaj tega v decembru še več :)




Nusika35 -> RE: Mamice v Celju (in tud drugod) - vikend 23. in 24.11. (22.11.2012 13:01:46)

Mipka mogoče se pa vidmo v Celju?:) ja res so fajn, ponavadi imajo za tamale res super program pripravljen, pa tko kot si rekla, tud za druženje otrok in navezovanje stikov z ostalimi družinami prav pridejo [sm=bravo.gif]




Stran: [1]