Ideje za darilca (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Felicita -> Ideje za darilca (29.11.2012 19:17:03)

December je skor tuki [sm=bravo.gif] spet bi rada naredila manjša darilca za kolege/sodelavce...
želim predvsem to, da se bo zadevo dal delat/naredit volumsko (cca 50 kom).
mal sem razmišljala o poslikavanju steklenih (prozornih) bunkic za na smrekico... mogoče bi jih (stiroporaste) poskusla s servietno tehniko (pa se mi zdi ful kompleksno oblačit kuglo v prtiček [sm=smiley36.gif])...

še kako idejo? [sm=smiley36.gif]




TDTP -> RE: Ideje za darilca (29.11.2012 20:05:03)

Jaz sem lani delala tole:
http://www.mojalbum.com/tdtp/bozic-in-novo-leto/in-borovnicke/19252435
in je full vžgalo, tako, da bo letos ponovila, le da bom dodala likerčke za punce, da ne bodo samo borovničke za fante! V drugo stekleničko pa sem dajala orehe, lešnike in mandelje, ter prelila z medom in je bilo full dobro, tako da bom letos to ponovila, ker so bili full veseli. zraven bom še spekla medenjake in jih spakirala v majhne paketke!
Upam, da sem ti kaj pomagala! lp




LittleSun -> RE: Ideje za darilca (29.11.2012 20:21:43)

milca..receptov je polno na netu in čisto lahko jih je naredit, mešanica za pripravo piškotov v steklenem kozarcu (dodaš recept, saj mora prejemnit dodati tečkoče sestavine in si speče kekse), zelišča sol (potrebuješ terilnik, morsko sol, kakšna provansalska zelišča, ki ji s soljo streš v terilniku in zapakiraš v majhne steklene kozarčke, prekriješ z lepo krpico in zavežeš), košarica s piškoti je tudi lahko lepo darilo, če se ti ljubi pečt.




Paštetka -> RE: Ideje za darilca (29.11.2012 20:56:25)

Lansko leto so dobili sestavine za piškote v kozarcu in zeliščno sol za kopanje, letos bom pa naredila v kozarčkih vročo čokolado




takotako -> RE: Ideje za darilca (29.11.2012 23:26:27)

Sicer ni darilo za 50-razen če vzameš kak drug sadež: jaz sem ananasu dala božičkovo kapo iz filca gor, brado iz vate, učke in dala v vrečko-božiček ananas...
kaj pa magnetki, al pa svinčnik na kak poseben način okrašen... z daso maso, kazalo za knjige




Stran: [1]