Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


razglednica -> Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 13:02:05)

....in jih zapre ter posluša kaj se pogovarjamo.in to me grozno jezi, sem ji že rekla pa nič ne zaleže, enostavno se naredi nora[sm=hudicek1.gif]. Študirala sem že o veternih zvončkih[sm=zmeden.gif], vendar se mi to zdi drastično, a ima katera kakšno drugo idejo???

lp





uškinamama -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 13:04:48)

A ne potrka?




cebela2 -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 13:05:47)

ključ . . .

ali pa ajmr vode nad vrata [sm=smiley36.gif]




razglednica -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 13:44:05)

to bi naredila, vendar nič ne bi pomagalo[sm=smiley36.gif]

najboljša možnost je da se zaklenemo[sm=smiley1.gif]

.....nikoli ni slišala za trkanje[sm=hudicek1.gif]




ronja -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 14:09:02)

Vaša vhodna vrata ali imate skupen vhod? Če so to samo vaša vhodna vrata, potem je rešitev ključ. Če imate skupen vhod, potem je pa težje, najboljše bi bila še ena vrata v vaš del, pa tista zakleneš... Meni se ne zdi nič narobe z zaklepanjem.




mateyka -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 14:09:23)

zakaj bi bil zvoček na vratih (kot v trgovini) kaj bolj drastičnega kot zaklepanje? jaz bi dala zvoček; naj jo objavi kot v cajtngu vsakič ko ne potrka in se zašunja not. če zaklepaš, boš mela pa "duhce" v bajti - kljuka se ti bo prepogibala non-stop na vhodnih vratih [sm=smiley36.gif] plus skoz je treba mislit da se vsakič zaklene (če boš kdaj pozabla, bo mogoče uspela prit na tiho not), če maš pa zvonček, pa pač on opozori vsakič ko kdo gre not in čao.




cilla -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 15:09:40)

Prihajajo prazniki. Lahko na vaša vrata naštimaš unega pojočega snežaka s senzorji gibanja [sm=hudicek1.gif] Po praznikih pa uno pojočo ribo, ki so jo včasih prodajali na Top Shopu. [sm=jezicek.gif]




PinaNina -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 16:22:56)

Sem tudi za zvonček [sm=hudicek1.gif], boš vsaj vedla da prihaja. Morda jo pa to pol odžene [sm=jezicek.gif]

Drugače pa menjava kljuke in ključa. (kljuka zunaj bunka, da rabiš ključ[sm=smiley36.gif])




mateyka -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 18:13:08)


IZVIRNO SPOROČILO: PinaNina
Drugače pa menjava kljuke in ključa. (kljuka zunaj bunka, da rabiš ključ[sm=smiley36.gif])


to sem mela jaz en čas. fajn zadeva dokler nisem ključa pozabla doma (v ključavnici!) in odšla ven, vrata so se pa zaprla za mano. bi bilo [sm=jezicek.gif] če ne bi bila taka štala zarad tega [sm=smiley24.gif]




Stanislava_ -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 18:14:43)

Naredi isto kot ona [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




pelin -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (30.11.2012 19:41:18)

Sori ampak tole ne štekam najbolje....tašča tiho odpre vrata in jih tiho zapre nazaj in posluša?Kako pa kaj sliši, če stoji pred zaprtimi vrati? [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley4.gif[/image]nisem mogla da ne bi, ker je tako mal čudno napisano....predvidevam, da verjetno stopi not predenj jih potiho zapre....če to dela, jaz ne bi rabla nobenih zvončkov, pojoče ribe, ključa...če bi jo nekajkrat snela da to počne bi ji take naštrikala, da bi jo kmalu minilo prisluškovati...mislim...v lastni hiši pa premišljevat o tem kako bi taščo dobil na delu , če bo prišla vlečt na ušesa...nima tega za delat...lahko se še toliko dela norčka...bi ji že tolikokrat in tako razložila, da bi me razumela...malo hrbtenice pa le imej...kaj pa boš naredila, če boš ugotovila, da kuka okrog in špega? Boš dala črne zavese na okna in zabasala ključavnico in kukalo na vratih z žvečilnim...?




Sadrika -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (1.12.2012 18:14:06)

Pri nama je isto, samo, da to dela moja mama. Pa imamo tudi zvončke na vratih in se je naučila odpirati tako, da se ne slišijo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]
Včasih, ko sem sama in npr.kuham z vklopljeno napo in jo naenkrat zagledam pred sabo, se ful ustrašim, velikokrat tudi mojega tako prestraši, pa sva ji že večkrat natrobila in pravi, da ne ve več kako naj vstopi, ker kao vedno potrka in pozdravi, ko vstopi. Čisto drugače je pri fotru, njega pa slišiva že, ko prihaja po stopnicah [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Kakšna je rešitev? Verjetno res ključ, ampak nama nekako ni zdaj, ko pa se nikoli nisva zaklepala, da ne bi bilo kakšne zamere. Je pa hecno, midva recimo nikoli ne hodiva k njima dol, onadva prihajata tudi po večkrat na dan in je prav smotano, ko morava čakati, da gresta spat, da lahko midva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image]




LuLu -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (1.12.2012 18:32:39)

Čakaj malo... menjat ključavnice, zvončke nabavljati... kaj ste hišo kupli? Še stroške si boš delala? Svašta! Tašči zlepa ali zgrda povej, da nima kaj to delati. Ti je ena že napisala.. hrbtenica punca... ne dovoli, da ti to dela.
Sicer pa ... kjer je tašča, tam je sin... je on še večja reva, da ne poskrbi, da mama ne dela budale iz vas?




bubu_bibi -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (1.12.2012 18:41:24)

lahko bi spretno prešla na temo, da sta zadnjič ono stanovanje gledala, pa zdaj bodo še cene padle in mogoče ne bi bilo švoh bit čisto na svojem, takrat bi lahko to in ono... in na koncu retorično vprašaj, le kako naj to sporočiva tvojim?

ali pa se skrij za vrata in ko vstopi, skoči ven in zavpij bu! pa ne pozabi jo močno objeti, da ti skup ne pade. [sm=jezicek.gif]

sicer jaz bi verjetno partnerja naterjala, da naj to uredi, ker so to očitno neke njihove navade. pa v čast si štej, da te imajo za 'svojo'. [sm=smiley2.gif]




mateyka -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (1.12.2012 21:15:31)

IZVIRNO SPOROČILO: Sadrika

Pri nama je isto, samo, da to dela moja mama. Pa imamo tudi zvončke na vratih in se je naučila odpirati tako, da se ne slišijo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]


LOL, kva je zvita [sm=smiley36.gif] očitno je najbolj zvončke pospravit in motion alarm kupit, ki piska, ko se kdo premika v njegovem polju in mimo tega ne more niti miš [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

.. in je prav smotano, ko morava čakati, da gresta spat, da lahko midva [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/sloncek.gif[/image]


no ja, po 20 uri bi pa lahko zaklepala že zato da vaju kdaj kak vlomilec ne preseneti med seksom [sm=smiley36.gif] pa res, sej če tok pozno hodita okol in bosta zaklenila, pa č povejta da bosta začela zaklepat ker sta se odločila da bosta imela intimne večere in jih nočeta v zadrego spravljat. pa saj ne mislita da živita v celibatu, ali pač? [sm=jezicek.gif]




ZmajTolovaj -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (3.12.2012 21:40:19)

Mislim, svašta. Skalpirala bi jo, dobesedno. Kaki zvončki, pitbula pred vrata, pa čao.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.12.2012 1:30:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




bskrle -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (4.12.2012 7:29:09)

Vrata malo bolj zavijte, da se teže odpirajo, mi smo to naredili pri vhodnih, da jih otroci težje odpirajo.
Drugače pa zvočke[sm=smiley1.gif]




oktober11 -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (4.12.2012 7:49:06)

sploh ne vem zakaj bi kdo mogel opravičevati zaklepanje. meni je zaklepanje samoumevno, tako kot umivanje zob. nikoli nisem imela odklenjenega stanovanja, predvsem iz razloga da me ne bi kaki nepoznani "obisk" presenetil. po moje je to iz osnovnošolskih let, ko sem bla kako uro sama doma in se je konstantno ponavljalo: bodi zaklenjena. in ja, prav fini filing mi je da vem da me ne more noben "ukrasti". mam očitno strah pred odklenjenimi vrati [sm=smiley36.gif]

da pa se tašči (al pa mami) ne da dopovedati tega, se mi pa skoraj neverjetno zdi. poveš - zlepa ali zgrda. mogoče bo par dni povešen nos, potem pa bo ok. vsak ima pravico do svoje zasebnosti, te pa naj bo to v stanovanju v taščini/mamini hiši, ali če si čist na svojem.




razglednica -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (4.12.2012 10:18:36)

imam palčka na senzor gibanja in sem ga namestila v hodnik , zdaj pa samo žvižga ko odpira vrata[sm=hudicek1.gif],
...včasih se tudi zaklenem ampak ne vedno (pozabim)

....moja hrbtenica je ravna, je že umirala en teden pa nisem popustila[sm=hudicek1.gif], ker nisem naredila po njenem[sm=hudicek1.gif], a pa še z njenim bratom sem se skregala in sem svojemu[sm=smiley27.gif] dala ultimat naj se odseli od svoje hiše in naj gre k njenemu bratu, če mu je važnejši kot naša družina[sm=bravo.gif] ( to pa je neka druga zgodba)

lp,

hvala za nasvete[sm=smiley1.gif]




Mijavček -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (19.12.2012 20:55:09)

Ufff... minimalni pogoji za življenje so; hrana, toplota pa zasebnost.
Moja tašča je tudi uletavala v našo hišo kadar se ji je zazdelo.... živi samo čez dvorišče... Pa sem najprej mojemu težila,d anaj ji reče, ampak on je tako... najprej 100 let ne bo nič rekel, potem ko je pa mera polna , se pa na mrtvo skrega... Potem sem ji pa sama rekla, da imamo radi svojo zasebnost in intimo in da sem navajena, da se pri nas trka na vrata, če živimo v isti hiši oziroma zvoni pri vratih. Rekla sem tudi,(na prijazen način) da meni niti na misel ne pride, da bi kar uletela v njihovo hišo, ker spoštujem prosotr in čas od drugih ljudi.
Njena trma ji ni dala,da bi zvonila pri vhodnih vratih, toliko pa upošteva, da zdaj potrka na lesen del vrat od vetrolova, preden gre not... Bolš kot nič....




Toopsy -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (19.12.2012 21:31:46)

Joj, midva imava nevem kako naj jo poimenujem, noro njegovo babi. Seveda imava zvončke na vratih, da slišiva vsakiš, ko uleti v najino stanovanje. poleg tega hodi v stanovanje tudi takrat, ko naju NI doma! in takrat, ko mene ni. Vaa to je za znort, ne da pa se ji dopovedati prav nič. za piko na i, pa sva danes prišla domov, na najinem balkonu se je znašla smrekica, lučke so vštekane tako, da ne moreva zapreti vrat od balkona, pepelnik od fanta, pa je bil v kopalnici, da vse smrdi. sploh nevem kaj naj rečem!??




v3sn4 -> RE: Tašča čisto tiho odpre vhodna vrata (12.3.2013 2:37:17)


IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

ključ . . .

ali pa ajmr vode nad vrata [sm=smiley36.gif]



[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stran: [1]