Vabilo na zdravstveno komisijo (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Žaka -> Vabilo na zdravstveno komisijo (4.12.2012 11:28:42)

Pozdravljeni!

Zanima me kako to poteka,to na zdravstveni komisiji.Te pregleda zdravnik......Doma sem zaradi popuščanje leve ledvice ter periferne vestibulopatije ter naročena sem na ORL.




gsatalema -> RE: Vabilo na zdravstveno komisijo (4.12.2012 21:24:06)

Jaz sem bila enkrat na tej komisiji..., bili so trije (administratorka, kao neka zdravnica in še eden praktikant).
Ta "zdravnica sploh ni razumela slovensko - tako" pola-pola" in sploh ni vedela prav kaj na dokumentaciji piše niti kaj ji jaz govorim, niti jaz nje najbolj ker je samo pričala in pa neznam ja to......(to so bili vsi odgovori od nje [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]. Ampak presodila pa je, da sem sposobna za 4 urno delo!!! HB, da sta ji potem tista dva razložila, da nisem sposobna ne glede na diagnozo, še majn pa na delo ki ga opravljam. Tako, da si je potem premislila.
Sedaj sem pa že spet eno leto v staležu in HB še me niso klicali na to komisijo, kjer oni vse vididijo, znajo,... nas pa sploh ne poslušajo...
Upam, da rešiš ugodno za tebe....




2sneg13 -> RE: Vabilo na zdravstveno komisijo (4.12.2012 21:26:36)

vsi po spisku gredo delat, sploh ne gledajo dokumentacije. Te precenijo po videzu, kako si oblečen, kako se pišeš... skratka, varčuje se povsod, najboljši primer je bila gospa pred mano, ki je prišla z gibsom na komisijo in so jo poslali delat. WTF???




gsatalema -> RE: Vabilo na zdravstveno komisijo (5.12.2012 8:23:54)

Ja res so prav grozni, nič človeški,.. se vidi, da smo samo številke in minus v zdravstveni blagajni .....[sm=smiley19.gif]




morje10 -> RE: Vabilo na zdravstveno komisijo (5.12.2012 19:30:35)

Nimam direktnih izkušenj, toda sodlovka je zaradi ključnice na bolniški od aprila, od novembra pa baje do februarja polovično in ne dela nič fizično. Torej ne more biti tako hudo.




Žaka -> RE: Vabilo na zdravstveno komisijo (7.12.2012 10:26:11)

Ojla!

Bila na zdravstveni komisiji.Res ni noben bav bav.




Stran: [1]