Primorke 2013 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


JollyBlue -> Primorke 2013 (6.12.2012 5:44:36)

A je tukaj kakšna iz obale, ki je v veselem pričakovanju,da malo počvekmo in se kdaj dobimo na kakšni tortici?
Sem nova na forumu šele včeraj izvedelA za [sm=rozacrtici.gif] in nobene prijatelce blizu, ki bi zdaj pričakovala.[sm=smiley13.gif]




anseV85 -> RE: Primorke 2013 (6.12.2012 9:37:59)

Ojla :) jz sem iz Kopra in pričakujem v Marcu 2013.
Ti iz kje si?
Iz tega tvojega sporočila sem zaznala neko žalost, je željena nosečnost al...

Pred tabo so najlepši meseci tvojega življenja,....če spustimo prve tri meseca slabosti hehehehe,...pooool so pa občutki neopisljivo lepi =)




sv86 -> RE: Primorke 2013 (6.12.2012 9:56:11)

čauuu Veky [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




JollyBlue -> RE: Primorke 2013 (6.12.2012 10:49:27)

Sem 10 min iz centra kopra, tako da če si za lahko ostaneva na vezi..sicer pa je bilo težko pričakovano in sva oba z mojim ful vesela. Bi rada že kar vsem povedala pa se mi zdi bolj pametno počakat do prvega pregleda.
Tako da tu na forumu iščem kakšno za čvek.Sem slučanjo na dopustu in pride kak dan ko mi je dolgčas....ampak te prve dni mi prav paše da se ne rabim ukvarjat s strankami v službi [sm=smiley36.gif]




fjonda -> RE: Primorke 2013 (7.12.2012 22:58:09)

Ojla, vas samo na hitrco pozdravim pred spanjem... pridne, lepo vas je "srečat" so-primorke! [sm=smiley36.gif] Jaz imam rok januarja in res že nestrpno pričakujem svojo drugo pupo. Ravno danes sem imela UZ, kjer so potrdili, da je res baba in to, da grem spet na CR. Kar me pa ni prav posebaj razveselilo, sam tako pač je. [sm=zmeden.gif]
Imejte se lepo in uživajte v delno snežnem večeru! [sm=smiley1.gif]




olodum -> RE: Primorke 2013 (2.1.2013 21:48:35)

Ojla,
še ena iz obale, pričakujemo aprila [sm=rozacrtici.gif]

Bi hotle povedat punce, kam se da hodit na nosečniško telovadbo, pilates ipd. v Kopru?
Mi ne uspe najdet nič pametnega [sm=smiley13.gif]

Hvala,
olodum




Michelle12 -> RE: Primorke 2013 (3.1.2013 0:56:25)

Ooo primorke :)
Jaz sem tudi..noseča primorka:)

PDP imam pa na začetku marca :)




tana01 -> RE: Primorke 2013 (4.1.2013 13:40:46)

Oj!

Tudi s Kopra, [sm=duda.gif] pričakujemo v juniju. Olodum, si pogledala v Fitmania ali pa Studio Maja če imajo kaj..?
Jaz pa iščem kakšno knjigo ali dvd o pilatesu...z druge roke, nove ne bom kupovala. Če ne bo treba na youtube pa sestavit eno pametno vadbo.

Ne vem kako ste ve s športom, ampak jaz od začetka nosečnosti nisem nardila prav nič. Mogoče kakšen sprehod včasih, ampak ne redno. V času pa ko sem zanosila, sem bila prijavljena na maraton....haloooo. Sem bila prepričana, da se bom s kakšnim športom ukvarjala tudi v nosečnosti, pa se res ne počutim za to ://

Uspešen in miren začetek leta želim!!




olodum -> RE: Primorke 2013 (4.1.2013 21:20:59)

Ojla Michelle in tana01,

nas je bolj malo tle, očitno bo bolj malo ootroškega joka/dsmeha na obali letos [sm=zmeden.gif]

Hvala za nasvet, studio Maja je bilo edino kar mi je uspelo izbrskat,
očitno je na Obali bolj slaba ponudba.

Pri meni je tudi športanje upadlo na nulo, sploh ko so tako kratki dnevi,
razen kakega sprehodka.
tana01 v tolažbo, po čertem mescu se nenergija vrne [sm=bravo.gif]
na youtubu je serija vaj Moms Into Fitness 2nd/3rd trimester
izgledajo fajn-lotila pa se jih še nisem [sm=hudicek1.gif]
očitno bo organizirana vadba nujna [sm=smiley36.gif]




tana01 -> RE: Primorke 2013 (5.1.2013 16:17:38)

Pogledala na youtube in so tudi super povezave...tnx.

V skupini je lažje telovadit - se strinjam. Še eno vadbo (ne vem če je tudi za nosečnice) imajo tudi v balinarski dvorani, nasproti novega Zdravstvenega doma Kp. Zdej je bilo lepo par dni, se je blo fajn sprehajat...v mrazu ven pa no way-motivacija zmrzne[sm=smiley36.gif]

Spet so me "napadle" glivice al kaj že [sm=smiley29.gif]- tisto ko peče in srbi, pa bel izcedek, to je že 3. v nosečnosti. Zoprno...sem vprašala v lekarni za kakšno zdravilo, ki bi vzdrževalo zdravo sluznico, pa jih je naštela ene 5. A katera kaj uporablja, če imate težave s tem seveda...? Bom vprašala tudi G, ampak imam pregled na sredi meseca šele.





Michelle12 -> RE: Primorke 2013 (5.1.2013 16:26:53)

Oi :D

jaz sem lena glede športa. Se bom pa nečesa lotila, ko rodim, da pridem na moje kile pred prejšnjo nosečnostjo. No, edino na sprehode hodimo pa še to bolj kratke zadnje čase, ker ki fulll trebuh otrdeva. Pa domači fitnes imam- mojo Michelleko..to je pa tudi vse :)

Tana01 jaz imam s tem full probleme, v tej nosečnosti pa nonstop. Enega ne pozdravim, je tu že drugo. KATASTROFA! Uporabljam pa Canesten..tablete in kremo. reci G, da ti da na recept, da ne kupuješ brez veze. Sej ni drago ampak če plačujemo zdravstvo, naj imamo še kaj od tega.

Katere ginekologe pa imate? STe zadovoljne z njimi? :)




ajnas6 -> RE: Primorke 2013 (6.1.2013 5:21:22)

Evola jaz sem tudi z Obale, pričakujem pa v juniju, samo sem full redko tukaj gor.

Za telovadbo, pilates se izvaja v Izoli v Bcentru ob torkih in četrtkih. V Studio Maja pa telovadba za nosečnice ob ponedeljekih in sredah.

Imate pa tudi lepe vaje za pilates na youtubu (obstaja tudi skupni video na Partisu, če bi vam bilo lažje):

http://www.youtube.com/watch?v=2qo_nCKpTcM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=IWtc7-HwXAM&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=AOsasMlywvc&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=DW07lZ_krn0&feature=relmfu

Zna bit da bom jaz v januarju začela s telovadbo, če bo le vse ok z glavo, ker imam hude glavobole in večino popoldnevo preležim. S športnom pa se tudi jaz ne ukvarjam, skrbim le, da grem res vsak dan na sprehod in svež zrak.




ajnas6 -> RE: Primorke 2013 (6.1.2013 5:29:17)

Samo še pozdrav, da si obkljukam obvestila na mail [sm=smiley36.gif]




kelisdina -> RE: Primorke 2013 (6.1.2013 6:17:08)

C8300 Tablet PC Android 4.0 4GB Camera HDMI , wow , to jezelo popoln tableta , čudovita oblika in zmogljivo konfiguracijo. ne morem najti ustrezno besedo, da jo pohvalo !!Sedaj vam ponujamo promocijski ceni : samo 73 $ + brezplačna dostava !!
Dragi prijatelji , ne zamudite te dragocene priložnosti !!




tana01 -> RE: Primorke 2013 (6.1.2013 9:47:31)

Kaj čentra tableta z računalnikom..??? Mogoče sem malo za kačami, ma sem mislila, da je govora o tableti kot zdravilu na zgornjem postu...ben..

ajnas6 hvala za linke!! Bom z veselejem pogledala. Dobro ti gre, da greš vsak dan na sprehod...že to je dosti.

Michelle12 evo vidiš, ne bi se spomnila da mi G da na recept canesten. Sej niso drage, ampak če rabiš vsak mesec, se pa nabere. Bom tudi jaz šla na te tbalete, ker sem do sedaj uporabljala Boraks glicerol globule, ampak se mi zdi da v nosečnosti sploh ne "primerjo" kot prej.

Za telovadbo se očitno nimaš kaj sekirat, če za to skrbi tvoja pupca[sm=smiley20.gif]

Olodum če se boš kam vpisala prosim javi, če si zadovoljna, pa kakšna je cena.

Lepo nedeljo želim!




olodum -> RE: Primorke 2013 (6.1.2013 16:16:26)

ojla,

tana01, Michelle12 jaz se z okužbami spopadam z GYNOPHILUS
kapsulami, in je potem kak mesec ali dva mir. Sicer na žalost ni na recept.

Ko se mi končno uspe spravit do telovadbe,
enkrat naslednji teden javim kako in kaj!

Uspešen prihajajoč teden...

Olodum




jst123 -> RE: Primorke 2013 (12.1.2013 15:49:13)

Pozdravljene!
Se opravičijem ker vdiram v temo... pišem diplomsko nalogo in bi rabila pomoč nosečnic, ki imajo nosečniško sladkorno bolezen. Če jo katera med vami ima, bi bila hvaležna, če bi rešila anketo.

www.mojaanketa.si/anketa/269922700/

Hvala in lepo pozdravljene




Zora20 -> RE: Primorke 2013 (16.1.2013 13:40:48)

Ojla,

tudi jaz sem čisto nova, priseljenka iz Štajerske in v pričakovanju druge Štručke ;) Sicer še trenutno v Kopru, a dolgoročno si bomo domek uredili v Kozini, a do Kopra po avtocesti ni daleč, tako, da če se najde katera za kakšno tortico, pijačko z veseljem, pa morda, za kakšno skupno telovadbo, ko vsaj malo mine pri meni ta slabost in prvi kritičnih 12 tednov ;

Pozdravček




Zora20 -> RE: Primorke 2013 (16.1.2013 13:42:42)

P.S. Rok imam pa prvega septembra, na moj god ;)




mina88 -> RE: Primorke 2013 (22.6.2013 22:16:02)

Hej

je še kje kaka primorka ki pričakuje? [sm=smiley1.gif]




Martyna83 -> RE: Primorke 2013 (22.6.2013 22:54:11)

Hej jaz sem iz Kopra in pricakujemo februarja:)




Zora20 -> RE: Primorke 2013 (22.6.2013 23:09:03)

Ojla,

nisem najbolj za virtualo in čvekanje preko foruma ;) Še posebej pa ne zdaj poleti, ko je veliko lepše ob morju na kakšnem sprehodu, pijački...Tako, da če je katera za kakšno tortico, čvek, sprehod, se lahko dogovorimo;)

Moj email: tamika233@gmail.com




mina88 -> RE: Primorke 2013 (22.6.2013 23:13:33)

jaz sem iz Portoroža in pričakujem novembra:)




Martyna83 -> RE: Primorke 2013 (23.6.2013 7:52:34)

Hej punce dejmo mal reklamnirat pa nardit skupinico Primorke da se bomo lahko dobivale na soku,tortici,..ko nas bo mal vec a?




Michelle12 -> RE: Primorke 2013 (6.7.2013 21:48:08)

Da vas malo dvignem :)

Je malo zamrla tale tema. Da javim, po dolgem času... PDP sem imela 6.3., rodila sem 2.3. fantka Aleksandra :)
Kaj pa ostale iz začetka teme? Kaj se pri vas dogaja?

In pozdravljene nove :)




Stran: [1]